2020-04-30T19:48:00+02:00 Weź udział w wydarzeniu! Gwiazdy disco polo zdecydowały się zagrać koncert! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/pierwszy-krok-w-strone-koncertow-disco-polo-to-wydarzenie-przejdzie-do-historii-1588192916.png

Weź udział w wydarzeniu! Gwiazdy disco polo zdecydowały się zagrać koncert!

Redakcja , 30 Kwiecień 2020  19:48

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Weź udział w wydarzeniu! Gwiazdy disco polo zdecydowały się zagrać koncert!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Podczas tej niezwykłej gali wystąpią: Piękni i Młodzi, D-Bomb, Power Play, Borys LBD, Łobuzy, Freaky Boys i Królowa Disco

Reklama

Mamy dla Was niespodziankę! Choć otwarcie sezonu koncertowego w świecie disco polo brzmi aktualnie jak totalna abstrakcja, to już niedługo będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w wydarzeniu bardzo wyjątkowym.

Zobacz również: Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!

Otóż 2 maja o godzinie 20:00 odbędzie się specjalny koncert, transmitowany online, w formule PPV. Spektakl nosi nazwę „Wspieramy bohaterów w rytmie disco show”. To projekt przygotowany i realizowany przez gwiazdy disco polo, by nieść wsparcie i pomoc osobom trwającym w nieustannej walce z Covid-19.

Podczas tej niezwykłej gali wystąpią: Piękni i Młodzi, D-Bomb, Power Play, Borys LBD, Łobuzy, Freaky Boys i Królowa Disco.
Aby obejrzeć relację z tego niepowtarzalnego spektaklu, wystarczy wejść na stronę WWW.LIVE.DISCOSHOW.PL i wykupić dostęp.

Koszt, to jedyne 9,99 zł, a wpływy z biletów zostaną przekazane na zakup środków ochronnych dla służby zdrowia. Wszyscy walczymy z koronawirusem, medycy są na pierwszej linii, miej swój udział w nierównym pojedynku z niewidzialnym wrogiem.

Cudowna inicjatywa. Gwiazdy disco po raz kolejny pokazują ogromne serca. Pamiętajcie, 2 maja godzina 20:00. Polecamy!

Zobacz również: To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  2. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  3. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  4. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  5. Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
  6. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  7. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  8. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami