Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-30T19:48:00+02:00 Weź udział w wydarzeniu! Gwiazdy disco polo zdecydowały się zagrać koncert! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/pierwszy-krok-w-strone-koncertow-disco-polo-to-wydarzenie-przejdzie-do-historii-1588192916.png
Reklama

Weź udział w wydarzeniu! Gwiazdy disco polo zdecydowały się zagrać koncert!

Redakcja , 30 Kwiecień 2020  19:48
Weź udział w wydarzeniu! Gwiazdy disco polo zdecydowały się zagrać koncert!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Podczas tej niezwykłej gali wystąpią: Piękni i Młodzi, D-Bomb, Power Play, Borys LBD, Łobuzy, Freaky Boys i Królowa Disco

Reklama

Mamy dla Was niespodziankę! Choć otwarcie sezonu koncertowego w świecie disco polo brzmi aktualnie jak totalna abstrakcja, to już niedługo będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w wydarzeniu bardzo wyjątkowym.

Zobacz również: Magda Narożna bez kompleksów?! Królowa Disco Polo pokazała swoje nagie ciało!

Otóż 2 maja o godzinie 20:00 odbędzie się specjalny koncert, transmitowany online, w formule PPV. Spektakl nosi nazwę „Wspieramy bohaterów w rytmie disco show”. To projekt przygotowany i realizowany przez gwiazdy disco polo, by nieść wsparcie i pomoc osobom trwającym w nieustannej walce z Covid-19.

Podczas tej niezwykłej gali wystąpią: Piękni i Młodzi, D-Bomb, Power Play, Borys LBD, Łobuzy, Freaky Boys i Królowa Disco.
Aby obejrzeć relację z tego niepowtarzalnego spektaklu, wystarczy wejść na stronę WWW.LIVE.DISCOSHOW.PL i wykupić dostęp.

Koszt, to jedyne 9,99 zł, a wpływy z biletów zostaną przekazane na zakup środków ochronnych dla służby zdrowia. Wszyscy walczymy z koronawirusem, medycy są na pierwszej linii, miej swój udział w nierównym pojedynku z niewidzialnym wrogiem.

Cudowna inicjatywa. Gwiazdy disco po raz kolejny pokazują ogromne serca. Pamiętajcie, 2 maja godzina 20:00. Polecamy!

Zobacz również: Szlafrok zsunął się z ramion prześlicznej gwiazdy disco polo! Mega gorące zdjęcia hitem internetu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  2. Gwiazda Top Girls nie żałuje fanom ponętnych widoków. Fani zachwyceni wizerunkiem Angeliki Żmijewskiej!
  3. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!
  4. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej