Reklama


Reklama

Weź udział w wydarzeniu! Gwiazdy disco polo zdecydowały się zagrać koncert!

2020-04-30T19:48:00+02:00 Weź udział w wydarzeniu! Gwiazdy disco polo zdecydowały się zagrać koncert! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/pierwszy-krok-w-strone-koncertow-disco-polo-to-wydarzenie-przejdzie-do-historii-1588192916.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Podczas tej niezwykłej gali wystąpią: Piękni i Młodzi, D-Bomb, Power Play, Borys LBD, Łobuzy, Freaky Boys i Królowa Disco

Reklama

Mamy dla Was niespodziankę! Choć otwarcie sezonu koncertowego w świecie disco polo brzmi aktualnie jak totalna abstrakcja, to już niedługo będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w wydarzeniu bardzo wyjątkowym.

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Otóż 2 maja o godzinie 20:00 odbędzie się specjalny koncert, transmitowany online, w formule PPV. Spektakl nosi nazwę „Wspieramy bohaterów w rytmie disco show”. To projekt przygotowany i realizowany przez gwiazdy disco polo, by nieść wsparcie i pomoc osobom trwającym w nieustannej walce z Covid-19.

Podczas tej niezwykłej gali wystąpią: Piękni i Młodzi, D-Bomb, Power Play, Borys LBD, Łobuzy, Freaky Boys i Królowa Disco.
Aby obejrzeć relację z tego niepowtarzalnego spektaklu, wystarczy wejść na stronę WWW.LIVE.DISCOSHOW.PL i wykupić dostęp.

Koszt, to jedyne 9,99 zł, a wpływy z biletów zostaną przekazane na zakup środków ochronnych dla służby zdrowia. Wszyscy walczymy z koronawirusem, medycy są na pierwszej linii, miej swój udział w nierównym pojedynku z niewidzialnym wrogiem.

Cudowna inicjatywa. Gwiazdy disco po raz kolejny pokazują ogromne serca. Pamiętajcie, 2 maja godzina 20:00. Polecamy!

Zobacz również: Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Prowokacja wokalistki disco polo! Gwiazda podczas strajków nagrała ten materiał!
  2. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  3. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.