Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-05T12:52:00+01:00 Twórca wielkiego hitu Jessica publikuje kolejną nowość. Uwaga! Powstała siostra wielkiego hitu disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/tworca-wielkiego-hitu-jessica-publikuje-kolejna-nowosc-uwaga-powstala-siostra-wielkiego-hitu-disco-polojpg.jpg
Reklama

Twórca wielkiego hitu Jessica publikuje kolejną nowość. Uwaga! Powstała siostra wielkiego hitu disco polo!

Redakcja , 05 Marzec 2021  12:52
Twórca wielkiego hitu Jessica publikuje kolejną nowość. Uwaga! Powstała siostra wielkiego hitu disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Niekwestionowanym atutem utworu jest refren i nie mamy wątpliwości, że tych kilka perfekcyjnie zapisanych słów, otulonych chwytliwą melodią, może być biletem do kolejnych youtube'owych milionów.

Reklama

Internet huczy po każdej premierze disco polo. Fani odsłuchują i komentują publikacje, a ich aktywność wzmaga się wraz z popularnością artysty i jakością produkcji. Kiedy utwór udostępnia "duży" gracz, z wielkim przebojem na koncie, odbiorcy szaleją z radości, a do opublikowanej nowości podchodzą z należytym szacunkiem i ogromną nadzieją.

Zobacz również: Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!

Tak z pewnością jest w przypadku najnowszej propozycji od szalenie popularnego twórcy. Najnowszy numer może znacząco tę popularność poszerzyć. Borys LBD, to autor wielkiego przeboju pt. "Jessica". Hit odsłuchano kilkadziesiąt milionów razy w serwisie YouTube. "Jessica", to bęz wątpienia trampolina do wielkiej kariery Borysa.

Artysta w najnowszej produkcji idzie podobnym tropem, a tym razem w roli głównej występuje Roxana. To właśnie to imię jest tytułem najnowszego projektu gwiazdora. Piosenkarz zachował imprezowy klimat i złożony tekst, który jest charakterystyczny dla jego twórczości.

Niekwestionowanym atutem utworu jest refren i nie mamy wątpliwości, że tych kilka perfekcyjnie zapisanych słów, otulonych chwytliwą melodią, może być biletem do kolejnych youtube'owych milionów. Wielki sukces ponownie puka do drzwi Borysa LBD. Wystarczy otworzyć, a z tym artysta nie będzie miał najmniejszego problemu.

Posłuchajcie tej propozycji i dajcie znać jak Wam się podoba.

Zobacz również: Bajeczny uśmiech zawróci Wam w głowie?! Efektowna nowość disco polo podbija sieć!

Reklama
Zobacz teledysk: Borys LBD - Roxana
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Hot! Magda Narożna cała promienieje! Internauci zachwyceni Królową Disco Polo!
  2. Przełom w świecie disco polo?! Premierowy kawałek nieźle namiesza!
  3. Magda Narożna bez kompleksów?! Królowa Disco Polo pokazała swoje nagie ciało!
  4. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej