Reklama


Reklama

Wejście smoka na rynek disco polo! Ta piosenka poniesie ich na sam szczyt?! Weź Nie Pytaj - Cicha Woda

2020-06-10T18:38:00+02:00 Wejście smoka na rynek disco polo! Ta piosenka poniesie ich na sam szczyt?! Weź Nie Pytaj - Cicha Woda https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/wejscie-smoka-na-rynek-disco-polo-ta-piosenka-poniesie-ich-na-sam-szczyt-wez-nie-pytaj-cicha-woda-1591807117.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Utwór porywa do zabawy, a teledysk wywołuje uśmiech i pogodę ducha u największego ponuraka.

Reklama

Branża disco polo posiada wielu cenionych i popularnych artystów, którzy każdą nową produkcją rozkochują w sobie kolejnych fanów i umacniają miłość tych, którzy pokochali ich za poprzednie przeboje.

Zobacz również: Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!

Choć ta tendencja jest korzystna, to bez wątpienia trzeba wychodzić poza ramy i cały czas szukać nowych, wybitnych twórców. Zespół Weź Nie Pytaj, to odpowiedź na głośne wołanie muzycznego rynku. Nowe twarze w branży, to trójka przyjaciół, których połączyła muzyka. Na początku grali przeboje znanych twórców.

Od 2020r. wykonują własne produkcje. Wszyscy pochodzą ze Śląska. Sylwia serca słuchaczy zdobywa mocnym wokalem, uśmiechem, luzem, żartem i otwartością. Jest również specjalistką od emocji - dzięki niej na zawsze w sercach pozostają miłe, czasem wzruszające momenty. Mateusz ma dobry, przyjemny wokal oraz bogate improwizacje saksofonowe. Wojciech to wzorowy saksofonista i gitarzysta.

Ta zgrana paczka, postanowiła przepisać swoje osobowości w nuty i tak powstał pierwszy singiel pt. „Cicha woda”. Piosenka z pewnością zachwyci większość odbiorców disco polo. To połączenie muzyki góralskiej i tanecznej z elementami ludowości. Świetna melodia, genialny tekst i charyzma twórców, to mieszanka, która może zapewnić im popularność i wielką, sceniczną przygodę. Utwór porywa do zabawy, a teledysk wywołuje uśmiech i pogodę ducha u największego ponuraka.

To powiew świeżości na polskim rynku muzyki rozrywkowej, na który wszyscy czekaliśmy. Za kilka tygodni może się okazać, że zespół Weź Nie Pytaj, to perły na miarę największych discopolowych formacji w Polsce. A teraz upewnijcie się, że macie wokół dużo miejsca do tańca i odpalcie projekt „Cicha Woda” na YouTube.

Polecamy!

Zobacz również: Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!

https://youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=_JFOjvfG8cc

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!
  2. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!
  3. Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.