2020-06-10T18:38:00+02:00 Wejście smoka na rynek disco polo! Ta piosenka poniesie ich na sam szczyt?! Weź Nie Pytaj - Cicha Woda Utwór porywa do zabawy, a teledysk wywołuje uśmiech i pogodę ducha u największego ponuraka. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/wejscie-smoka-na-rynek-disco-polo-ta-piosenka-poniesie-ich-na-sam-szczyt-wez-nie-pytaj-cicha-woda-1591807117.jpg Disco-Polo.info

Wejście smoka na rynek disco polo! Ta piosenka poniesie ich na sam szczyt?! Weź Nie Pytaj - Cicha Woda


Utwór porywa do zabawy, a teledysk wywołuje uśmiech i pogodę ducha u największego ponuraka.

Autor: Adam Begier, 10 Czerwiec 2020  18:38
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Wejście smoka na rynek disco polo! Ta piosenka poniesie ich na sam szczyt?! Weź Nie Pytaj - Cicha Woda
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Playboys rozgrzali Lublin! Tłumy na koncercie zespołu disco polo
 2. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
 3. Ile lat ma Skolim? Dowiedz się na temat wieku i poznaj karierę Konrada Skolimowskiego
Reklama

Branża disco polo posiada wielu cenionych i popularnych artystów, którzy każdą nową produkcją rozkochują w sobie kolejnych fanów i umacniają miłość tych, którzy pokochali ich za poprzednie przeboje.

Zobacz również: Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters

Choć ta tendencja jest korzystna, to bez wątpienia trzeba wychodzić poza ramy i cały czas szukać nowych, wybitnych twórców. Zespół Weź Nie Pytaj, to odpowiedź na głośne wołanie muzycznego rynku. Nowe twarze w branży, to trójka przyjaciół, których połączyła muzyka. Na początku grali przeboje znanych twórców.

Od 2020r. wykonują własne produkcje. Wszyscy pochodzą ze Śląska. Sylwia serca słuchaczy zdobywa mocnym wokalem, uśmiechem, luzem, żartem i otwartością. Jest również specjalistką od emocji - dzięki niej na zawsze w sercach pozostają miłe, czasem wzruszające momenty. Mateusz ma dobry, przyjemny wokal oraz bogate improwizacje saksofonowe. Wojciech to wzorowy saksofonista i gitarzysta.

Ta zgrana paczka, postanowiła przepisać swoje osobowości w nuty i tak powstał pierwszy singiel pt. „Cicha woda”. Piosenka z pewnością zachwyci większość odbiorców disco polo. To połączenie muzyki góralskiej i tanecznej z elementami ludowości. Świetna melodia, genialny tekst i charyzma twórców, to mieszanka, która może zapewnić im popularność i wielką, sceniczną przygodę. Utwór porywa do zabawy, a teledysk wywołuje uśmiech i pogodę ducha u największego ponuraka.

To powiew świeżości na polskim rynku muzyki rozrywkowej, na który wszyscy czekaliśmy. Za kilka tygodni może się okazać, że zespół Weź Nie Pytaj, to perły na miarę największych discopolowych formacji w Polsce. A teraz upewnijcie się, że macie wokół dużo miejsca do tańca i odpalcie projekt „Cicha Woda” na YouTube.

Polecamy!

Reklama

Weź Nie Pytaj - Cicha Woda

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Mega Koliz zaskakuje nowym utworem "Ty i Ja" z udziałem Marleny Załogi!
 2. To był najbardziej spektakularny ślub i wesele w branży disco polo. Paula Karpowicz-Zimecka szczerze o swoim ślubie!
 3. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
 4. Gwiazdy Disco Polo rozgrzały Polonia Music Festival w Niemczech! Zobaczcie występ Zenona Martyniuka! | VIDEO
 5. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
 6. Nowy hit od Swing3r: "Tu i Teraz" w gorącym klimacie latino – zobacz teledysk z piękną blondynką!
 7. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
 8. "Ciebie chce całować" – Hit Energy Girls w Nowej Klubowej Odsłonie

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie