2021-11-04T09:00:00+01:00 Ważne oświadczenie organizatorów Łódź Disco Fest 2021! Co z popularną imprezą disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/wazne-oswiadczenie-organizatorow-lodz-disco-fest-2021jpg.jpg

Ważne oświadczenie organizatorów Łódź Disco Fest 2021! Co z popularną imprezą disco polo?!

Redakcja , 04 Listopad 2021  09:00
Ważne oświadczenie organizatorów Łódź Disco Fest 2021! Co z popularną imprezą disco polo?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Koncert na którym występowały największe tuzy gatunku z Zenkiem Martyniukiem na czele emitowany był zawsze w sylwestrową noc w stacji Polo Tv


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Komunikat wystosowany przez twórców wydarzenia nie pozostawia żadnych wątpliwości! Pandemia pokrzyżowała już plany wielu ludzi na całym świecie, w tym również artystów i organizatorów imprez.

Zobacz również: Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!

Niestety sytuacja nadal jest niespokojna, a chorych przybywa z dnia na dzień. Czy w takich warunkach da się zorganizować tak wielką imprezę jaką jest Łódź Disco Fest? Jej pomysłodawcy wydali oficjalne oświadczenie! Łódź Disco Fest to popularne wydarzenie, które rokrocznie do łódzkiej Atlas Areny ściągało tysiące fanów disco polo z całej Polski.

Reklama

Łódź Disco Fest 2021 odwołane?

Koncert na którym występowały największe tuzy gatunku z Zenkiem Martyniukiem na czele emitowany był zawsze w sylwestrową noc w stacji Polo Tv. W zeszłym roku impreza z powodu pandemii musiała zostać odwołana. Wszyscy mieli nadzieję, że tegoroczną edycją się odbędzie. Przewrotny los zadecydował jednak inaczej!

Firma World Media, czyli organizator imprezy wystosowała oficjalne oświadczenie dotyczące tegorocznej edycji uwielbianego wydarzenia. Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla fanów disco polo! Z powodu rosnącej fali zachorowań na COVID-19 organizatorzy zmuszeni byli kolejny raz odwołać Łódź Disco Fest!

Podczas masowych imprez najważniejsze jest bezpieczeństwo zarówno artystów jak i publiczności. 

Reklama

Organizatorzy zmuszeni byli zatem podjąć trudną decyzję o odwołaniu imprezy. Wszyscy mają nadzieję, że sytuacja w końcu się poprawi i fani disco polo będą mogli zobaczyć na żywo swoich ulubieńców w przyszłym roku!

Zobacz również: Sesja zdjęciowa gwiazdy disco polo wywołała lawinę komentarzy! Internauci rozczulają się nad artystką!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!
  2. Formacja Soleo w swoim żywiole! Kamil Jaworski zdradził szczegóły pracy nad kolejną nowością!
  3. Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!
  4. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  5. Młodzi artyści ruszają na podbój sceny disco polo! Ich premiera okaże się wielkim hitem wszystkich dyskotek?!
  6. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  7. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!
  8. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami