2021-11-04T09:00:00+01:00 Ważne oświadczenie organizatorów Łódź Disco Fest 2021! Co z popularną imprezą disco polo?! Koncert na którym występowały największe tuzy gatunku z Zenkiem Martyniukiem na czele emitowany był zawsze w sylwestrową noc w stacji Polo Tv https://disco-polo.info/uploads/news/wazne-oswiadczenie-organizatorow-lodz-disco-fest-2021jpg.jpg

Ważne oświadczenie organizatorów Łódź Disco Fest 2021! Co z popularną imprezą disco polo?!

Autor: Adam Begier , 04 Listopad 2021  09:00
Ważne oświadczenie organizatorów Łódź Disco Fest 2021! Co z popularną imprezą disco polo?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Koncert na którym występowały największe tuzy gatunku z Zenkiem Martyniukiem na czele emitowany był zawsze w sylwestrową noc w stacji Polo TvReklama

  Reklama

  Komunikat wystosowany przez twórców wydarzenia nie pozostawia żadnych wątpliwości! Pandemia pokrzyżowała już plany wielu ludzi na całym świecie, w tym również artystów i organizatorów imprez.

  Zobacz również: Andre KRÓLEM dyskoteki?! Gwiazdor disco polo rozgrzał klub Amnesia w Wejherowie! Nagranie w klubu trafiło do sieci

  Niestety sytuacja nadal jest niespokojna, a chorych przybywa z dnia na dzień. Czy w takich warunkach da się zorganizować tak wielką imprezę jaką jest Łódź Disco Fest? Jej pomysłodawcy wydali oficjalne oświadczenie! Łódź Disco Fest to popularne wydarzenie, które rokrocznie do łódzkiej Atlas Areny ściągało tysiące fanów disco polo z całej Polski.

  Reklama

  Łódź Disco Fest 2021 odwołane?

  Koncert na którym występowały największe tuzy gatunku z Zenkiem Martyniukiem na czele emitowany był zawsze w sylwestrową noc w stacji Polo Tv. W zeszłym roku impreza z powodu pandemii musiała zostać odwołana. Wszyscy mieli nadzieję, że tegoroczną edycją się odbędzie. Przewrotny los zadecydował jednak inaczej!

  Firma World Media, czyli organizator imprezy wystosowała oficjalne oświadczenie dotyczące tegorocznej edycji uwielbianego wydarzenia. Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla fanów disco polo! Z powodu rosnącej fali zachorowań na COVID-19 organizatorzy zmuszeni byli kolejny raz odwołać Łódź Disco Fest!

  Podczas masowych imprez najważniejsze jest bezpieczeństwo zarówno artystów jak i publiczności. 

  Reklama

  Organizatorzy zmuszeni byli zatem podjąć trudną decyzję o odwołaniu imprezy. Wszyscy mają nadzieję, że sytuacja w końcu się poprawi i fani disco polo będą mogli zobaczyć na żywo swoich ulubieńców w przyszłym roku!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowość: Lili - Feromony! Klimat w nowej pra
  2. Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać
  3. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  4. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  5. Uwielbiany wokalista disco polo Capitan Folk został tatą. Poznajcie małego Franciszka
  6. Pan Mareczek x Musicloft - Tańczę Jak Mi Zagrasz! Gorąca premiera w klimacie EDM!
  7. Premiera: Soleo z nowością 'Ap ap' - Świeży powiew w świecie Disco Polo
  8. Gwiazda Disco Polo w niebezpieczeństwie! Wybuchła opona w pojeździe Iness | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie