Koncert

Walentynkowy koncert z gwiazdami disco polo! Zagrają m.in Zenon Martyniuk, Masters, Power Play i Weekend

Walentynkowy koncert z gwiazdami disco polo! Zagrają m.in Zenon Martyniuk, Masters, Power Play i Weekend
Zgłoś błąd

Na scenie wystąpi m.in, Zenon Martyniuk Power Play, zespół Masters, Radek Liszewski (Weekend)

Reklama

Koncerty disco polo, w ostatnich latach stały się fundamentem tanecznego świata. O tym jak bardzo muzyczne spotkania z artystami wkradły się w tożsamość słuchaczy, przekonaliśmy się jeszcze mocniej, zostając pozbawieni możliwości uczestnictwa w takich wydarzeniach.

{randomNews}

Reklama

Zbliża się jednak święto muzyki disco polo. Już dzień przed walentynkami, odbiorcy będą mogli posmakować prawdziwej dźwiękowej delicji. 13-tego lutego odbędzie się Walentynkowy Koncert Życzeń, na którym pojawi się wiele uznanych nawisk w tym oczywiście artystów disco polo.

Wydarzenie odbędzie się w Łodzi, a emitowane będzie na antenie Telewizji Polskiej. Na walentynkowym koncercie życzeń TVP wystąpią: Zenon Martyniuk Power Play, zespół Masters, Radek Liszewski (Weekend), Joanna Moro, Eleni, Stefano Terrazzino, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Halina Frąckowiak, Filip Lato, Sienna Gospel Choir, Gromee, Kasia Moś, Cleo, Marek Kaliszuk, Dagmara Jaworska, Paweł Skiba. Tego nie można przegapić! Start o godzinie 20:00 na antenie TVP.

Reklama

Podczas koncertu będzie można wysyłać pozdrowienia, które pojawią się na antenie. Dobrej zabawy!

{randomNews2}

Reklama
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Akcent
Akcent Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o Akcent