Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-30T10:30:00+01:00 Walentynki 2020 w klimatach disco polo! Największa impreza w naszym kraju?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/walentynki-2020-w-klimatach-disco-polo-najwieksza-impreza-w-naszym-kraju-1580387497.jpg
Reklama

Walentynki 2020 w klimatach disco polo! Największa impreza w naszym kraju?!

Redakcja , 30 Styczeń 2020  10:30
Walentynki 2020 w klimatach disco polo! Największa impreza w naszym kraju?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Na scenie pojawi się m.in. grupa Daj To Głośniej, Miły Pan, Defis, Weekend, Piękni i Młodzi, Power Play, Camasutra i formacja Se7en

Reklama

Zabierz swoją drugą połówkę w tym wyjątkowym dniu do gwiazd. Dokładnie na koncert walentynkowy z udziałem największych artystów muzyki tanecznej.

Zobacz również: Magda Narożna bez kompleksów?! Królowa Disco Polo pokazała swoje nagie ciało!

Zakochani cały rok czekają na ten jeden dzień w roku, których trafiła strzała Amora. Jeśli nadal nie macie planów i zastanawiacie się, co zrobić, żeby sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy waszej drugiej połówki, to mamy dla was idealne rozwiązanie.

W Opolu odbędzie się już po raz III koncert -Walentynki w rytmie disco polo. 14 – lutego na jednej scenie Stegu Arena Opole wystąpią największe gwiazdy z branży muzyki tanecznej.

Na scenie pojawi się m.in. grupa Daj To Głośniej, Miły Pan, Defis, Weekend, Piękni i Młodzi, Power Play, Camasutra i formacja Se7en. Impreza rozpocznie się wyjątkowo wcześnie, bo od godziny 20:00 będziecie mogli poczuć się, jak w raju u boku waszych ulubionych artystów. Bilety możecie nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl .

Patrząc na rozpiskę wykonawców, można stwierdzić, że bez wahania będą to największe walentynki w rytmie disco polo na terenie całej Polski. Tylko pamiętajcie, żeby miłość okazywać waszym lubym nie tylko od święta, a codziennie.

Zobacz również: Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  2. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają rynek disco polo! Ta nowość może okazać się wielkim hitem!
  3. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!
  4. Sławomir przeszedł do historii! Hit „Miłość w Zakopanem” zarobił przynajmniej 800 tysięcy złotych?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej