2021-02-20T16:43:00+01:00 'Walę ją w nos, tabaka to nie koks' - kontrowersyjna premiera w świecie disco polo to prawdziwy hit?! https://disco-polo.info/uploads/news/wale-ja-w-nos-tabaka-to-nie-koks---kontrowersyjna-premiera-w-swiecie-disco-polo-to-prawdziwy-hitjpg.jpg

'Walę ją w nos, tabaka to nie koks' - kontrowersyjna premiera w świecie disco polo to prawdziwy hit?!

Redakcja , 20 Luty 2021  16:43
'Walę ją w nos, tabaka to nie koks' - kontrowersyjna premiera w świecie disco polo to prawdziwy hit?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Niezwykle melodyjna produkcja z kontrowersyjnym i szybko wpadającym w w ucho refrenem ma szansę mocno namieszać na rynku disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W świecie disco polo, jeśli chodzi o tematy poruszane w produkcjach muzycznych można zaszaleć. Najczęstszym tematem muzycznym jest miłość, ale nie brakuje również bardziej kontrowersyjnych tematów.

Zobacz również: Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?

Grupa Sami Swoi, która na swoim koncie ma kilka ciekawych propozycji takich jak "Kocie Ruchy", czy "Maleńka" postanowiła zaskoczyć swoich odbiorców bardzo odważną produkcją pt. "Tabakiera".

Niezwykle melodyjna produkcja z kontrowersyjnym i szybko wpadającym w w ucho refrenem ma szansę mocno namieszać na rynku disco polo.

Walę ją w nos, tabaka to nie koks,w kieszeni pełna tabakiera,walę ją w nos, tabaka to nie koks,pobudzi zawsze mnie z uśpienia, orzeźwia mnie - tak brzmi refren nowe produkcji zespołu Sami Swoi.

Czy już niebawem cała Polska będzie śpiewała nowy utwór formacji Sami Swoi? Wiele na to wskazuje. Dużym atutem nowej produkcji jest bardzo dynamiczny teledysk, który idealnie pasuje do całości.

Zobaczcie i posłuchajcie już teraz nowość od zespołu Sami Swoi.

Zobacz również: Znani producenci odświeżyli nowość zespołu M-Power! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: SAMI SWOI - TABAKIERA
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  2. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  3. Marcin Miller Boys przyłapany we Lwowie! Gwiazdor disco polo musiał pilnie wyjechać za granicę!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!
  5. Śliczne wokalistki zespołu Top Girls zachwycają sylwestrową stylizacją! Wyglądają jak boginie?! Gwiazdy przyćmiły innych artystów!
  6. Telewizja Polska ponownie organizuje Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem! Na scenie wystąpią największe gwiazdy pop i disco polo?
  7. Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!
  8. Gwiazda disco polo dodała szokujący wpis! Monika Chwajoł odcina się od zawistnych ludzi w swoim życiu?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami