2019-06-24T07:00:00+02:00 Bimberek, weselny balet! Rewelacyjny teledysk disco polo oczarował branżę! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/bimberek-weselny-balet-rewelacyjny-teledysk-disco-polo-oczarowal-branze-1561290534.jpg

Bimberek, weselny balet! Rewelacyjny teledysk disco polo oczarował branżę!

Redakcja , 24 Czerwiec 2019  07:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Bimberek, weselny balet! Rewelacyjny teledysk disco polo oczarował branżę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Gorąca premiera od przebojowego zespołu jest już dostępna w sieci! Musicie tej piosenki przesłuchać!

Reklama

Grupa Sami Swoi ponownie przygotowała dla fanów disco polo klimatyczny kawałek, który ma szanse podbić niejedną imprezę. Najnowsza propozycja została zatytułowana „Weselny balet”.

Zobacz również: Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?

Utwór z pewnością przypadnie do gustu fanom dobrej zabawy. W końcu kto, choć raz w życiu, nie dał ponieść się imprezie przed uroczystością weselną? Klimaty sprzyjają, bimberku w doborowym towarzystwie do głów uderzają.

Formacja disco polo jest znana z takiego przeboju, jak „Serce w poniewierce”. Wówczas piosenka spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem.

Fani bezwarunkowo pokochali zespół za ten kawałek. Tym razem postawili na nieco inne przesłanie. Piosenka „Weselny balet” od pierwszych brzmień zaczyna się na „pełnym gazie”. Pikanterii dodaje znakomity teledysk, za którego realizacje odpowiada grupa FP- Fabryka Przebojów oraz Robert Klim, Daniel Jaroszewicz.

Myślicie, że ich najnowsza propozycja muzyczna podbije rynek disco polo, serca fanów i stanie się przebojem na wiele lat? Wróżymy ich muzycznej nowości „Weselny balet” bardzo świetlaną przyszłość. 

Zobacz również: Premiera kawałka, który zaskoczy Was bardzo pozytywnie! Jeszcze cieplutki klip na zakończenie lata już w sieci!

Być może już niebawem utwór zacznie podbijać największe stacje radiowe, jak myślicie?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  2. Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!
  3. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  4. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  5. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  6. Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami