2021-08-08T17:30:00+02:00 Wakacyjna Trasa Dwójki już dzisiaj zaprasza do Kielc! Gwiazdy disco polo też tam będą! Transmisja Live - https://disco-polo.info/uploads/news/wakacyjna-trasa-dwojki-juz-dzisiaj-zaprasza-do-kielc-gwiazdy-disco-polo-tez-tam-bedapng.png

Wakacyjna Trasa Dwójki już dzisiaj zaprasza do Kielc! Gwiazdy disco polo też tam będą! Transmisja Live - lista wykonwaców!

Redakcja , 08 Sierpień 2021  17:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wakacyjna Trasa Dwójki już dzisiaj zaprasza do Kielc! Gwiazdy disco polo też tam będą! Transmisja Live - lista wykonwaców!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Podczas dwugodzinnej imprezy na jednej scenie występują największe gwiazdy pop i disco polo! Całość transmitowana jest przez Telewizję

Reklama

Lista artystów, którzy pojawią się w kieleckim amfiteatrze jest naprawdę imponująca!

Zobacz również: Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!

WAKACYJNA TRASA DWÓJKI - KIELCE

Uwielbiana wakacyjna trasa koncertowa Telewizji Polskiej powraca po tygodniowej przerwie! Tym razem imprezowy pociąg zawita do Kielc, gdzie w tamtejszym amfiteatrze pojawi się cała plejada gwiazd polskiej sceny z artystami disco polo na czele!

Reklama

Wakacyjna Trasa Dwójki to popularny cykl koncertów, organizowanych w całej Polsce. Podczas dwugodzinnej imprezy na jednej scenie występują największe gwiazdy pop i disco polo! Całość transmitowana jest przez Telewizję Polską, którą w trakcie emisji ogląda kilka milionów widzów!

WAKACYJNA TRASA DWÓJKI - LISTA WYKONAWCÓW

Wakacyjna Trasa Dwójki ani na chwilę nie zwalnia tempa! Organizatorzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Lista artystów, którzy pojawią się w kieleckim amfiteatrze jest naprawdę imponująca!

W niedzielny wieczór widzowie będą mieli okazję pobawić się przy największych przebojach takich artystów jak: Mig, Łobuzy, Camasutra, After Party, Czadoman, Maryla Rodowicz, Aleksandra Szwed, Kasia Moś, Dagmara Bryzek, Pawel Skiba, Elena, Albina, czy Yulia Belei. Gwiazdą zagraniczną imprezy będzie znany włoski gwiazdor, Francesco Monte. Tego nie można przegapić!

WAKACYJNA TRASA DWÓJKI - TRANSMISJA NA ŻYWO

Jeśli z jakichś powodów nie będziecie mogli osobiście wziąć udziału w koncercie, to nic straconego! Tradycyjnie bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TVP2. Start relacji o godzinie 20:40. Do zobaczenia przed ekranami telewizorów!

Reklama

Zobacz również: Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!

https://worldmedia.pl/firma/wakacyjna-trasa-dwojki-kielce?fbclid=IwAR1qGV3hQyDuCLrZR0ijpxxLT6EwukfdfNDGxF6Ll06LxVn82i4o3zTclAA

Reklama
Plik Wakacyjna-Trasa-Dwojki---Kielce-1.png
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!
  2. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  3. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!
  4. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  5. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  6. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami