Reklama


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo udostępnił wspólne zdjęcie z Magdą Bereda! Czyżby szykował się duet?

2019-02-12T10:30:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo udostępnił wspólne zdjęcie z Magdą Bereda! Czyżby szykował się duet? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/uwielbiany-wokalista-disco-polo-udostepnil-wspolne-zdjecie-z-magda-bereda-czyzby-szykowal-sie-duet-1549919704.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Konrad Skolimowski
Reklama


Życie gwiazd

Artysta, którego wielu fanów disco polo kojarzy z kultowego serialu Barwy Szczęścia udostępnił w sieci wspólne zdjęcie z Magdą Bereda

Reklama

Jeden z uwielbianych wokalistów disco polo - będący na co dzień również aktorem kultowego serialu "Barwy Szczęścia" - Konrad Skolimowski udostępnił wspólne zdjęcia z Magdą Bereda, polską piosenkarką, która zdobyła ogromną sławę dzięki własnej wersji Despacito pt. "Siedź tu cicho". Czy to oznacza, że młodzi artyści przygotowali dla swoich fanów wspólną propozycję?

Młoda wokalistka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród producentów, kompozytorów jak również mediów. W minione wakacje często koncertowała na jednej scenie z gwiazdami disco polo, więc ten gatunek nie jest jest całkowicie obcy. Niestety na ten moment, nic nie wiadomo o wspólnej produkcji disco polo. Artyści pojawili się  w porannym programie Pytanie na śniadanie korzystając ze spotkania zrobili wspólne zdjęcie.

MAGDA BEREDA I KONRAD SKOLIMOWSKI W PROGRAMIE PYTANIE NA ŚNIADANIE

"Od dwóch lat jestem czynnym muzykiem disco polo, w tamtym roku zagrałem 70 koncertów. Teraz też kalendarz się zapełnia i to jest taka pasja moja i część scenicznej mojej działalności gdzie się wypełniam 100 %." przyznał na antenie Skolim, który wspólnie z kolegami z planu Jakubem i Jasperem opowiedział o swoich pasjach

Mnie w to wkręcił mój dziadek, z którym oglądałem pierwsze programy discopolowe - dodał w odpowiedzi na to, czy na co dzień słucha tej muzyki. Artysta ma już na swoim koncie kilka numerów, w tym produkcję z dedykacją dla ukochanej Aleksandry pt. Ola la la.

Również Magda Bereda cieszy się popularnym repertuarem muzycznym. Młoda wokalista wspólnie z Piotrem Rubikiem i Olivią Wieczorek nagrała piosenkę pt. "Psia Kostka", którą zaśpiewała podczas programu. 

Zobacz również: Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!
  2. Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!
  3. Niezwykle ponętna gwiazda disco polo hipnotyzuje swoimi wdziękami oraz wyjątkową sukienką!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.