2019-11-02T13:40:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo - Sylwek Gazda (Power Play) został ojcem! Znamy płeć dziecka! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/uwielbiany-wokalista-disco-polo-sylwek-gazda-power-play-zostal-tata-znamy-plec-dziecka-1572697423.jpg

Uwielbiany wokalista disco polo - Sylwek Gazda (Power Play) został ojcem! Znamy płeć dziecka!

Redakcja , 02 Listopad 2019  13:40
Uwielbiany wokalista disco polo - Sylwek Gazda (Power Play) został ojcem! Znamy płeć dziecka!
Źródło zdjęć: facebook.com/formacja.power.play

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Życie prywatnego jednego z bardziej uwielbianych wokalistów disco polo uległo dużej zmianie. Sylwester Gazda z grupy Power Play został ojcem

Reklama

Wielkie zmiany czekają uwielbianego artystę z branży disco polo. Od tej chwili jego świat zmienił się o 180 stopni! Sylwester Gazda z formacji Power Play został ojcem! Wszyscy czekali na ten moment.

Zobacz również: Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'

Takie chwile jak ta, nie zdarzają się codziennie. W ostatnim czasie bardzo dużo się działo u lidera zespołu Power Play. To wszystko za sprawą jego życia prywatnego, które wywróciło się do góry nogami, ale na szczęście w tę dobrą stronę.

Sylwek Gazda długo trzymał w nieświadomości swoich fanów. Jednakże w końcu postanowił się podzielić informacją, iż już niebawem zostanie najszczęśliwszych człowiekiem na ziemi, bo czeka go najważniejsza rola w życiu, jaką jest rola taty!

WOKALISTA DISCO POLO WŁAŚNIE ZOSTAŁ OJCEM! 

Wokalista disco polo w ostatnim czasie pochwalił się, iż pokój maluszka jest już gotowy i z niecierpliwością czeka wraz ze swoją żoną na narodziny dziecka. Fani, jak i ludzie z branży nie mogli wyjść z podziwu. W międzyczasie Sylwek prężnie działał także zawodowo i zapowiadał, że trwają prace nad kolejnym utworem.

Jednakże teraz na pierwszym planie u Sylwka jest rodzina! W końcu artysta właśnie dzisiaj, 02.11.2019 poinformował, że został ojcem! Gazda z zespołu Power Play opublikował rozczulające zdjęcie z synem Aleksandrem i napisał:

- 3,690 kg mego szczęścia #sylwestergazda #szczesliwytata #syn #aleksander #aleks #family #together #love #littleboy

"Gratulacje dla rodziców A dla Aleksandra dużo zdrowia...", "Zdrowia dla maluszka! gratuluję", " Śliczny maluszek zdrowia życzę mamie tacie i maluszkowi" - komentują wpis internauci, wśród których są również znajomi z branży! Redakcja serwisu disco.polo-info również składa gratulacje i życząc dużo zdrowia dla maluszka, a także rodziców.

Zobacz również: Magdalena Narożna pokazała się bez makijażu! Fani przecierają oczy ze zdumienia! 'Pani kobiecość nie zna granic'

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!
  2. Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła swoje cudowne i ponętne nogi! Artystka wygląda obłędnie!
  3. Cudowna gwiazdeczka disco polo czaruje zgrabnym ciałem w skąpym bikini na plaży! Wygląda obłędnie!
  4. Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!
  5. Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'
  6. Wakacyjna premiera od legendy disco polo! Grupa Top One zaskoczyła wszystkich nową produkcją!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami