Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiany gwiazdor disco polo chce pokazać drugą twarz! Internauci nie wyjdą z podziwu?

2020-01-25T15:00:00+01:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo chce pokazać drugą twarz! Internauci nie wyjdą z podziwu? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/pawel-dudek-pokaze-druga-twarz-byc-moze-kobiety-1579794377.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/CZADOMAN/
Reklama


Ogólna

Muzycy ze świata disco polo słyną z otwartości na nowe doświadczenia i nie boją się żadnych wyzwań

Reklama

To już potwierdzone informacje. Nasz szalony bohater ze świata disco polo, czyli Paweł Dudek działający w branży muzycznej pod pseudonimem artystycznym Czadoman wystąpi już niedługo w 13. Edycji programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Wokalista disco polo pochwalił się tą informacją oficjalnie na swoim prywatnym koncie na Instagramie. Fani nie kryją zaskoczenia. W myślach wszyscy już sobie zadają pytanie: Czym zaskoczy nas Czadoman? Wydaje nam się, że Paweł sam jest ciekawy, w jaką legendę przyjdzie mu się wcielić.

Z pewnością będzie to dla artysty ogromna i niezapomniana przygoda, a także doświadczenie i lekcja. Wiadomo, że aby wcielić się w jakiegokolwiek artystę, trzeba przejść liczne lekcję przed emisją, by móc poznać tajniki śpiewania przez konkretną osobę, w jaką w tym przypadku Paweł Dudek będzie musiał spróbować się wcielić i odegrać najlepiej, jak tylko potrafi.

Na szczęście muzycy ze świata disco polo słyną z otwartości na nowe doświadczenia i nie boją się żadnych wyzwań. Macie jakiegoś wykonawcę, w którego chcielibyście, aby wcielił się Paweł Dudek czyli Czadoman?

Zobacz również: Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!
  2. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ
  3. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.