Reklama


Reklama

Uwielbiany artysta disco polo publiczne zniesławiony! Sprawa trafiła na policję!

2019-07-06T21:26:00+02:00 Uwielbiany artysta disco polo publiczne zniesławiony! Sprawa trafiła na policję! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/uwielbiany-artysta-disco-polo-publiczne-znieslawiony-sprawa-trafila-na-policje-1562441206.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Takiego biegu wydarzeń nikt się nie spodziewał! Jeden z uwielbianych wokalistów disco polo został publicznie zniesławiony

Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Jakiś czas temu w świecie muzyki disco polo pojawiła się dość niepokojąca informacja, dotycząca jednego z najbardziej uwielbianych artystów tego gatunku. Niestety, wszystko się potwierdziło. Wokalista disco polo został publicznie zniesławiony!

Chodzi o Jakuba Urbańskiego z formacji Playboys, któremu jeden z fanów muzyki disco polo grozi policją! Wszystko przez prawdopodobne groźby.

Zobacz również: Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?

Przez pewien czas na różnego rodzaju grupach, stronach związanymi z zespołem Playboys oraz muzyką disco polo pojawiały się informacje oczerniające wokalistę zespołu Playboys. Udostępniał je fan muzyki disco polo, który jak twierdzi, został zastraszony przez wspomnianego wokalistę. Co dziwne, te Informacje niedługo po publikacji zostawały usuwane. Z jakiego powodu?

Jak udało nam się dowiedzieć, Jakub Urbański usłyszał swego czasu w swoim kierunku oraz co gorsza w kierunku własnego dziecka, rodziny wiele bardzo niecenzuralnych oraz niemiłych słów od obecnie zniesławiającego go fana. Co gorsza, te zniesławienia pojawiły się w sieci. "fan muzyki disco polo" oczerniał Jakuba Urbańskiego nie tylko prywatnie, ale również publicznie w mediach społecznościowych. Poniżej mamy dla Was screen zrobiony krótko po udostępnianiu. Jest to jeden z wielu wpisów, które ujrzały światło dzienne

Jak wyznał nam Jakub Urbański on jest odporny na różnego rodzaju ataki i hejt, jednak gdy sprawa dotyczy jego rodziny nie może być obojętny. 

"Nie pozwolę sobie na taką sytuację i podjąłem odpowiednie kroki, aby sytuację wyjaśnić" - powiedział Jakub Urbański.

Sam wokalista disco polo uważa, że cała sytuacja pojawiła się ze względu na to, że Pan Krystian chce zaistnieć w świecie mediów społecznościowych. Zależy mu na rozgłosie i zainteresowaniu, tym bardziej że od kilku lat stara się promować swoją osobę w mediach.

Na tę chwilę nie ma żadnej informacji na temat tego, jakie kroki podjął Pan Krystian, który jak wcześniej wspominaliśmy po udostępnieniu i oczernieniu gwiazdy sukcesywnie usuwał materiały dotyczące całego zajścia. Czy to oznacza, że ktoś próbuje manipulacji? 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!
  2. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!
  3. Wokalistka disco polo ma już dość luksusów! Gwiazda stawia na spartańskie warunki!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.