Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-18T13:00:00+01:00 Uwielbiana wokalistka disco polo wzruszona! To będą pierwsze święta z dziećmi! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/scamastura-brak-pomyslu-na-tytul-1576534831.jpg
Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo wzruszona! To będą pierwsze święta z dziećmi!

Redakcja , 18 Grudzień 2019  13:00
Uwielbiana wokalistka disco polo wzruszona! To będą pierwsze święta z dziećmi!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Małgosia została mamą wspaniałych bliźniąt, Zosi i Stasia.Dzieci sprawiły, że tegoroczne święta będą dla niej i jej męża szczególnie ważne i wyjątkowe

Reklama

Święta to magiczny okres. Zwłaszcza, gdy na świecie pojawiają się dzieci i to pierwsze Święta Bożego Narodzenia ze swoimi pociechami.

Zobacz również: Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.

Nie podlega dyskusji, że Święta Bożego Narodzenia działają na ludzi, jak porządna dawka witaminy D. W momencie, gdy zbliża się ten magiczny czas, to wszyscy tryskają pozytywną energią i ludzie są zupełnie inni, odmienieni. Każdy jest uśmiechnięty, życzliwy i sposób odnoszenia się do drugiego człowieka sprawia, że chce się żyć.

Wie o tym Małgorzata Główka z zespołu Camasutra. Wokalistka w branży disco polo zasłynęła z takich utworów, jak „Chce Cię mieć na chwilę” , „Idziemy w Tango” i oczywiście „Teraz i wciąż”.

W ostatnim roku życie artystki wywróciło się do góry nogami o 180 stopni. Małgosia została mamą wspaniałych bliźniąt, Zosi i Stasia. Dzieci sprawiły, że tegoroczne święta będą dla niej i jej męża szczególnie ważne i wyjątkowe. Małgosia napisała w social mediach:

- Za tydzień Święta Bożego Narodzenia ! W tym roku będą szczególne, ponieważ będzie to pierwsza wigilia Zosi i Stasia  Nie mogę się już doczekać, a Wy? Miłego dnia.

My oczywiście w imieniu całego zespołu redakcyjnego życzymy dużo zdrowia dla pociech i oczywiście ciepła rodzinnego, aby te święta były wyjątkowe i niezapomniane.

Zobacz również: Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!
  2. Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!
  3. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  4. Wokalistka disco polo zaskoczyła swoich fanów cudowną premierą! Chwilami robi się bardzo gorąco!!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej