2020-04-18T10:30:00+02:00 Wokalistka disco polo nie musiała rezygnować z kariery! Pierwsze koncerty zagrała już miesiąc po porodzie https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/mloda-mama-na-pelnym-etacie-1586784452.jpg

Wokalistka disco polo nie musiała rezygnować z kariery! Pierwsze koncerty zagrała już miesiąc po porodzie!

Redakcja , 18 Kwiecień 2020  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wokalistka disco polo nie musiała rezygnować z kariery! Pierwsze koncerty zagrała już miesiąc po porodzie!
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzataglowka_official

Dzięki wsparciu męża i rodziny młoda mama nie musiała rezygnować z kariery.

Reklama

Kiedy niespełna rok temu została mamą, jej życie całkowicie się odmieniło. – Od tamtej chwili wszystko podporządkowane jest potrzebom maluchów. To one ustawiają mi rytm każdego dnia – opowiada „Na żywo” Małgorzata Główka, czyli popularna CamaSutra.

Zobacz również: Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!

Na szczęście wokalistka i mąż, Mateusz Grabda, wypracowali już system, który pozwala im sprostać codziennym wyzwaniom. A w przypadku bliźniaków do takich należą nawet tak proste czynności jak karmienie, ubieranie i przewijanie. – Zosia i Staś zwykle wszystko chcą robić w tym samym czasie. A ja mam tylko dwie ręce – śmieje się artystka. Aby było sprawiedliwie, piosenkarka raz daje pierwszeństwo córeczce, a raz synkowi.

Najspokojniej jest, kiedy idziemy na spacer i maluchy zasypiają – mówi gwiazda. Dzięki wsparciu męża i rodziny młoda mama nie musiała rezygnować z kariery. Pierwsze koncerty zagrała już miesiąc po porodzie. Zaczęła też pojawiać się w telewizyjnych programach i przygotowywać nowe piosenki. Niedawno zaprezentowała fanom efekty swojej pracy – romantyczny utwór „Wyznanie”. – Narodziny dzieci sprawiły, że nauczyłam się lepiej wykorzystywać czas.

Każda godzina dla siebie jest bezcenna – zapewnia. Gdy wieczorem bliźniaki zasypiają, czuwa przy nich tata, a Małgosia odpoczywa lub oddaje się własnym przyjemnościom. – Na zakończenie dnia, w zależności od tego, na co mam ochotę, robię sobie maseczkę, gorącą kąpiel, czytam książkę lub oglądam film – opowiada „Na żywo” wokalistka.

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  2. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  3. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  4. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  5. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  6. Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
  7. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
  8. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami