2019-07-19T18:00:00+02:00 Uwielbiana wokalistka disco polo urodziła bliźniaki! To wielka chwila dla artystki! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/uwielbiana-wokalistka-disco-polo-urodzila-blizniaki-to-wielka-chwila-dla-artystki-1563540840.jpg

Uwielbiana wokalistka disco polo urodziła bliźniaki! To wielka chwila dla artystki!

Redakcja , 19 Lipiec 2019  18:00
Uwielbiana wokalistka disco polo urodziła bliźniaki! To wielka chwila dla artystki!
Źródło zdjęć:

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Przepiękna Gosia została podwójną mamą!

Reklama

Jedna z najpiękniejszych chwil w świecie muzyki disco polo. Uwielbiana wokalistka pochwaliła się w mediach społecznościowych tym, że została podwójną mamą. 

Zobacz również: Już dziś Wakacyjna Trasa Dwójki w Koszalinie! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo! Lista wykonawców, transmisja LIVE

Małgorzata Grabda - liderka i wokalistka zespołu Camasutra po jakimś czasie postanowiła opublikować informację na temat tego, że na świat przyszyły dwa skarby. Gosia urodziła bliźniaki - Zosię i Stasia. Ta podwójna radość to wielkie szczęście dla młodych rodziców, ale przy okazji spore wyzwanie. 

Przy jedynym dziecku jest sporo obowiązków, a co dopiero przy dwójce. Tym bardziej, że Gosia wróciła do koncertowania, a jej mąż rozwija się świecie siatkówki.

Nadszedł czas abym podzieliła się z Wami już oficjalnie dobrą nowiną. Ponad miesiąc temu zostałam Mamą cudownych bliźniaków Zosi i Stasia. Okres ciąży pozostawiłam w tajemnicy dla siebie oraz bliskich.

Mam bardzo piękny czas za sobą i jeszcze piękniejszy przed sobą  Oczywiście wracam kochani do Was z podwójną siłą, więc do zobaczenia na koncertach.

My oczywiście życzymy dużo zdrowia, aby maluszki rosły jak na drożdżach. Gratulujemy!

 

 

 

 

 

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny we wspólnej produkcji z Czadomanem! Ten duet podbije rynek muzyki disco polo?!
  2. Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!
  3. Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
  4. Wystrzałowa produkcja, która podbije wiele serc! Połączenie rytmów to istny majstersztyk!
  5. Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!
  6. Śliczna gwiazda disco polo śpiewająco obroniła dyplom! Została magistrem sztuki! Co z karierą muzyczną?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami