Reklama


Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo Top Girls ofiarą oszustów! Kiedy to się skończy?!

2020-03-21T20:25:00+01:00 Uwielbiana wokalistka disco polo Top Girls ofiarą oszustów! Kiedy to się skończy?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/uwielbiana-wokalistka-formacji-top-girls-ofiare-oszustow-kiedy-to-sie-skonczy-1584793649.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka disco polo padła ofiarą oszustów! Gwiazda poinformowała o tym w mediach społecznościowych

Reklama

Niestety urocza i sympatyczna wokalistka disco polo - Angelika Żmijewska padła ofiarą oszustów. Popularna Topka boryka się z tym problemem od dłuższego czasu.

Zobacz również: Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!

Ponownie w mediach społecznościowych ktoś uprzejmy postanowił podszyć się pod wokalistkę disco polo i założył fałszywe konto na portalu Facebook. Artystka poinformowała na swoim koncie, które używa od kilku lat, że to oszustwo i prosi o zgłoszenie do pracowników FaceBook'a.

Angelika to jedna z wielu artystek disco polo, które borykają się z problemem kradzieży zdjęć oraz zakładania fałszywych kont. Oczywiście taki czyn jest karany, ale mało kto decyduje się na kroki prawne w tym temacie. 

Niestety co jakiś czas znajduje się osoba, która postanawia założyć takie konto i wykorzystuje popularność danego artysty disco polo. Na szczęście portale społecznościowe dosyć szybko radzą sobie z tego typu oszytstwami.

Mamy nadzieję, że ten proceder za jakiś czas skończy się i nie będzie z tego rodzaju kradzieżami problemów.

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  2. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!
  3. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.