Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo Top Girls ofiarą oszustów! Kiedy to się skończy?!

2020-03-21T20:25:00+01:00 Uwielbiana wokalistka disco polo Top Girls ofiarą oszustów! Kiedy to się skończy?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/uwielbiana-wokalistka-formacji-top-girls-ofiare-oszustow-kiedy-to-sie-skonczy-1584793649.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka disco polo padła ofiarą oszustów! Gwiazda poinformowała o tym w mediach społecznościowych

Reklama

Niestety urocza i sympatyczna wokalistka disco polo - Angelika Żmijewska padła ofiarą oszustów. Popularna Topka boryka się z tym problemem od dłuższego czasu.

Zobacz również: Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!

Ponownie w mediach społecznościowych ktoś uprzejmy postanowił podszyć się pod wokalistkę disco polo i założył fałszywe konto na portalu Facebook. Artystka poinformowała na swoim koncie, które używa od kilku lat, że to oszustwo i prosi o zgłoszenie do pracowników FaceBook'a.

Angelika to jedna z wielu artystek disco polo, które borykają się z problemem kradzieży zdjęć oraz zakładania fałszywych kont. Oczywiście taki czyn jest karany, ale mało kto decyduje się na kroki prawne w tym temacie. 

Niestety co jakiś czas znajduje się osoba, która postanawia założyć takie konto i wykorzystuje popularność danego artysty disco polo. Na szczęście portale społecznościowe dosyć szybko radzą sobie z tego typu oszytstwami.

Mamy nadzieję, że ten proceder za jakiś czas skończy się i nie będzie z tego rodzaju kradzieżami problemów.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO
  2. Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!
  3. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.