Reklama


Reklama

Uwielbiana prezenterka disco polo szczęśliwą mamą!

2019-04-03T15:30:00+02:00 Uwielbiana prezenterka disco polo szczęśliwą mamą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/uwielbiana-prezenterka-polo-tv-szczesliwa-mama-1554123410.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Edyta Folwarska
Reklama


Ogólna

Jestem tak szczęśliwa, że chciałabym się tym podzielić z całym światem – zachwyca się świeżo upieczona mama.

Reklama

Kilka dni temu ulubiona prezenterka Polo Tv i jej partner Daniel Kaniewski powitali na świecie swojego synka. Tadeusz urodził się przez cięcie cesarskie. Jest zdrowy, ważył 3260 g mierzył 50 cm i otrzymał 10 punktów w skali Apgar. – Tadzio prawie wcale nie płacze – mówi nam Edyta Folwarska. – Ma mój nos, a wszystko inne po Danielu. Jestem tak szczęśliwa, że chciałabym się tym podzielić z całym światem – zachwyca się świeżo upieczona mama. – Zawsze marzyłem o tym, żeby mieć syna. Teraz jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie – wyznaje „Na żywo” Daniel Kaniewski.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!

Dziennikarka do narodzin chłopca długo się przygotowywała i zaplanowała to wydarzenie w najdrobniejszych detalach. W szpitalu towarzyszył jej partner i rodzice. – Daniel odprowadził mnie do drzwi bloku operacyjnego, a potem jako pierwszy wziął na ręce naszego synka – opowiada nam Edyta. – Zachwyceni dziadkowie musieli poczekać na swoją kolej – dodaje.

Syn będzie miał szczęście w życiu!

Ale Edyta, która bardzo wierzy w moc numerologii, zadbała też o to, by jej syn urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Artystka ucieszyła się, kiedy lekarz zaproponował 12 marca na dzień narodzin Tadzia. – Urodził się jako numerologiczna 9, czyli jak jego tata – wyjaśnia dziennikarka. – Osoby oznaczane tą cyfrą są przebojowe, towarzyskie, aktywne i mają dobre serca. Są więc olbrzymie szanse, że nasz syn będzie piłkarzem. Zarówno tatuś, jak i jego dziadek Józef, czyli mój tata, bardzo by tego chcieli – wyjaśnia Folwarska. Niedługo rusza sezon koncertowy, dlatego jako dobrze zorganizowana młoda mama

Edyta już planuje moment swojego powrotu do pracy. – Cieszę się każdą chwilą z Tadziem, bo niedługo nie będę mogła mieć go przy sobie przez cały czas, choć jestem pewna, że często będzie mi towarzyszył za kulisami nagrań lub mniejszych imprez – zdradza Edyta.

Zobacz również: Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  2. Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!
  3. Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.