2018-09-03T16:33:00+02:00 Utwór dla wszystkich seksowych kobiet wybrzmiał w nadmorskim klimacie! Nagraliśmy to! Od lat wokalista pochodzący z Rumunii zachęca do zabawy nawet tych najbardziej opornych. We Władysławowie rozgrzał wszystkich do czerwoności! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/utwor-dla-wszystkich-seksowych-kobiet-wybrzmial-w-nadmorskim-klimacie-nagralismy-to-2-1535643324.jpg Disco-Polo.info

Utwór dla wszystkich seksowych kobiet wybrzmiał w nadmorskim klimacie! Nagraliśmy to!


Od lat wokalista pochodzący z Rumunii zachęca do zabawy nawet tych najbardziej opornych. We Władysławowie rozgrzał wszystkich do czerwoności!

Autor: Adam Begier, 03 Wrzesień 2018  16:33
Źródło zdjęć: materiał własny
Utwór dla wszystkich seksowych kobiet wybrzmiał w nadmorskim klimacie! Nagraliśmy to!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera: Rompey szokuje nowym hitem! "Chcę tylko dotknąć Twoich ust" już podbija listy przebojów!
 2. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
 3. Najlepszy Polski artysta?! PREMIERA: Matt Palmer zachwyca nowością "Hollywood" Fani "jesteś moim Bogiem"
Reklama

Mario Bischin na polskim rynku muzycznym pojawił się stosunkowo niedawno. Utwór "Niezapomniana", który w całości został wykonany w języku polskim rozpoczął jego polską karierę z disco polo i sam Artysta w wielu wywiadach opowiadał, że ma zamiar iść w tę właśnie stronę. Efektem tego są utwory śpiewane wspólnie z Playboys czy z Geskiem. Ten ostatni, wykonany z Łukaszem to hymn Ocean Parku we Władysławowie, który Mario z chęcią odwiedza.

Podczas ostatniego koncertu we wspomnianym miejscu Mario miał przyjemność zaśpiewać dla fanów utwór "Sexy mama", który od 4 lat jest grywany na parkietach klubowych na całym świecie! Jak bawili się zgromadzeni ? Było niesamowicie! Jak brzmi utwór "Sexy mama" na żywo? Posłuchajcie sami!

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Szlagiery Polskich Kurortów: Niezapomniane Hity z Ciechocinka! Te piosenki podbijają serca Polaków! Znasz je wszystkie?!
 2. Woners rozgrzał Bełchatów do czerwoności!
 3. Magda i Igor z Love Island gwiazdami Disco Polo?! Klip skomentowała Emilia z Daj to Głośniej! Łobuzy podbiją listy przebojów?!
 4. Gwiazdor disco polo nie ma sobie równych?! Tłumy Szalały na Koncercie Andre w Olsztynku!
 5. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
 6. Klaudia Zielińska z nowością "Jambo "Znowu czuję lato" - hit lata 2024?
 7. Arek Kopaczewski zaskakuje fanów coverem hitu "Moja dziewczyna" zespołu Classic. Czy jego wersja przebiła oryginał? Posłuchaj teraz
 8. Zostań GWIAZDĄ Disco Star: Precasting na POLOTV.PL - Jak się Zgłosić?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie