2018-08-05T13:18:00+02:00 To nie była jednorazowa współpraca! Jorrgus kolejny raz zaskakuje! Podczas ostatniego Festiwalu w Ostródzie Jorrgus zaskoczył cudowną premierą. Jak się okazuje, kolejny raz podjął współpracę ze znanym już wokalistą! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/to-nie-byla-jednorazowa-wspolpraca-jorrgus-kolejny-raz-zaskakuje-1533117138.jpg Disco-Polo.info

To nie była jednorazowa współpraca! Jorrgus kolejny raz zaskakuje!


Data Publikacji: 05 Sierpień 2018  13:18
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Podczas ostatniego Festiwalu w Ostródzie Jorrgus zaskoczył cudowną premierą. Jak się okazuje, kolejny raz podjął współpracę ze znanym już wokalistą!

To nie była jednorazowa współpraca! Jorrgus kolejny raz zaskakuje!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Sunrise prezentuje „Serca Dwa”. Nowa propozycja w tanecznym klimacie Disco Folk
  2. Paula Karpowicz-Zimecka z Topky w czarnej mini zachwyciła wszystkich.
  3. „Nie ma czasu na sen” nowość od Subacika! Zobacz jako pierwszy!
Reklama

Jorrgus to Artysta bardzo dobrze znany w świecie disco polo. Utalentowany i wszechstronny, dobrze czujący się zarówno w klimacie disco klasycznego, jak i nowoczesnego. Jego wszechstronność przejawia się w ostatnim czasie jeszcze mocniej. Wszystko za sprawą wydanego wspólnie z Maciejem Dziemiańczukiem (Dziemian) utworu "Dziękuję Ci", który na ustach publiki jest od momentu publikacji. Jakby tego było mało, podczas ostatniego Festiwalu w Ostródzie Jurek zaprezentował swój nowy kawałek "Gdzie Ty jesteś", który również wykonał wspólnie z Dziemianem! Publiczność, mimo pogody była bardzo pozytywnie zaskoczona. Jak widać, utwór przyjął się znakomicie.

Sprawdźcie jak brzmi nowość od Jorrgusa i Dziemiana. Podoba Wam się? Czekamy na Wasze komentarze!

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 05 Sierpień 2018  13:18
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Premiera WonerS „Zostań jeszcze chwilę”. Utwór, który zatrzymuje czas i przyciąga uwagę słuchaczy
  2. Nadchodzi nowość od Skynovy. Wokalistka potwierdza, że to będzie „petarda”
  3. „Różowa Sukienka” podbija Internet. Pan Krewka ma hit, który poruszył serca słuchaczy
  4. Łzy w oczach po utworze „Droga Mamo”. Andre pokazał prawdziwe emocje w pięknej produkcji
  5. Julia Żugaj i Marta Bijan jako Long i Junior w finale programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
  6. Szalony Drużba prezentuje premierę „Kochaj mnie”! To prawdziwy hit?!
  7. VEL EVEL w skąpym bikini na Cyprze. Zmysłowe zdjęcia wokalistki disco polo rozpaliły internet
  8. Roztanczona Wielkopolska w 3MK Arenie Ostrów Wlkp. z koncertami Sławomira, BOYS, Czadomana, Weekend i Top Girls
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły