2015-05-27T15:58:00+02:00 Urodziny Marcina Millera Bez dwóch zdań Marcin Miller to jedna z czołowych gwiazd muzyki disco polo. Wokalista swoją przygodę z muzyką rozpoczął już we wczesnym dzieciństwie i do chwili obecnej c https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Urodziny Marcina Millera


Bez dwóch zdań Marcin Miller to jedna z czołowych gwiazd muzyki disco polo. Wokalista swoją przygodę z muzyką rozpoczął już we wczesnym dzieciństwie i do chwili obecnej czynnie uczestniczy w branży. Jego przeboje „Jesteś szalona”, „Wolność”, „Koch...

Autor: Adam Begier, 27 Maj 2015  15:58
Źródło zdjęć:
Urodziny Marcina Millera
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mr. Adi zaskakuje nowym teledyskiem. Kto wystąpi? Jakie tajemnice skrywa? Premiera już 30 maja!
 2. Uwielbiana wokalistka disco polo zdradza kulisy swojego życia! Inni mogą się od Niej uczyć?! Elwira Mejk w świetle reflektorów!
 3. Przedpremiera: Megi - Wolna! Nowy teledysk to będzie sztos! | VIDEO
Reklama

Bez dwóch zdań Marcin Miller to jedna z czołowych gwiazd muzyki disco polo. Wokalista swoją przygodę z muzyką rozpoczął już we wczesnym dzieciństwie i do chwili obecnej czynnie uczestniczy w branży. Jego przeboje „Jesteś szalona”, „Wolność”, „Kochana uwierz mi” znają nie tylko sympatycy muzyki disco, ale i fani oraz przedstawiciele innych gatunków muzycznych. Można rzec, że Marcin to znana i ceniona postać w skali co najmniej krajowej.

 

Dzisiaj – tj. 27 maja – lider zespołu Boys obchodzi swoje naste urodziny. Z tej jakże doniosłej okazji redakcja portalu disco-polo.info chciałaby złożyć najserdeczniejsze życzenia. Z bytu racjonalnego myślenia i podejścia do życia przede wszystkim życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia na kolejne lata. Ponadto szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności. Graj dla nas Marcin jak najdłużej, bo mówiąc trochę żartobliwie spełniając swoje marzenia robisz wielu ludziom dobrze…i robisz to bardzo dobrze.

 

A Wy, czego życzycie wokaliście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Marcina Millera.

 

 

Boys – Dziewczyna z dzikiej plaży

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Zespół Forti wraca z hitem "Hej Wesele" – taneczna wersja, która porwie każdego!
 2. Topky biją konkurencję! "Kto wkurzy Cię jak ja" nowy hit disco polo na lato 2024!
 3. Co za VIDEO! Marcin Miller Boys, zdobywa słynne schody z filmu "Rocky"!
 4. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
 5. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
 6. "Złoto" podbija YouTube! Największe gwiazdy disco polo razem w jednym teledysku – czy to najlepszy hit wszech czasów?
 7. Kobiety marzą o takiej sylwetce?!Królowa Latino Agbe zachwyca nowymi zdjęciami!
 8. Znowu na szczycie! Demeters podbija Internet hitem "Ożenię się"! Fani "Uwielbiam ten rytm!"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie