Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-04-06T08:00:00+02:00 Uczestnik Wyspy Przetrwania z rewelacyjnym utworem disco polo pt. "Jedwabiste włosy" https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/uczestnik-wyspy-przetrwania-z-rewelacyjnym-utworem-disco-polo-pt-jedwabiste-wlosy-1554473030.png
Reklama

Uczestnik Wyspy Przetrwania z rewelacyjnym utworem disco polo pt. "Jedwabiste włosy"

Redakcja , 06 Kwiecień 2019  08:00
Uczestnik Wyspy Przetrwania z rewelacyjnym utworem disco polo pt. "Jedwabiste włosy"
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nowa produkcja podbije branżę disco polo?!

Reklama

Czy spotkaliście kiedyś na swojej drodze dziewczynę, która zachwyciła Was nie tylko swoim uroczym uśmiechem, czy ogromnymi oczami, ale... pięknymi włosami?

Zobacz również: Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!

Serdecznie zapraszam Was na premierę klipu Maczo pt.: "Jedwabiste włosy".

"Nasza najnowsza piosenka to opowieść nie tylko o chłopaku, który zakochał się od pierwszego wejrzenia i wpadł w tę miłość po uszy. Ale także o pięknej kokietce, obok której mężczyźni nie są w stanie przejść obojętnie.

Postanowiliśmy nagrać teledysk w stolicy. Mimo, że Warszawa jest dość popularnym miastem jeżeli chodzi o produkcję teledysków to wciąż nie brakuje tu fenomenalnych miejsc i wiele z nich jest nadal nieodkryta. A ogromne doświadczenie z modelingu Weroniki Sochacz (głównej bohaterki teledysku) nadało ulicom tego miasta dodatkowego smaku.

Po raz kolejny Marek Gwiazdowski (Zespół MIG) jest autorem muzyki do mojej nowej piosenki, ja natomiast odpowiadam za tekst utworu. Z racji tego, że utwór idealnie będzie nadawał się na imprezę, postanowiliśmy oddać go w ręce DJa Sequenca, który już doskonale wiedział co z nią zrobić. Nóżka sama chodzi aż miło! Uwierzcie mi na słowo! Realizacja teledysku to w naszym przypadku eksperyment, ponieważ powierzyliśmy ją Przemkowi Niewęgłowskiemu z PN Media, z którym nie miałem wcześniej przyjemności współpracować. Przemek wraz ze swoją ekipą na planie wykazał się wielkim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Więc mam spokojną głowę o teledysk do piosenki "Jedwabiste włosy"."

Zobacz również: Miłosne wyznanie w najnowszym przeboju disco polo. Dawno nikt tak nie docenił kobiety.

Premiera jeszcze w kwietniu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Występ Artysty disco polo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zapamiętamy na długo! To była prawdziwa eksplozja wulkanu!
  2. Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.
  3. Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!
  4. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej