Reklama


Reklama

Uczcijmy pamięć gwiazd disco polo! Tych artystów nie ma już wśród nas!

2020-11-01T07:30:00+01:00 Uczcijmy pamięć gwiazd disco polo! Tych artystów nie ma już wśród nas! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdy-disco-polo-ktorych-nie-ma-juz-wsrod-nas-uczcijmy-ich-pamiec-1604173500.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W nostalgicznym dniu Wszystkich Świętych, pora na przygaszenie świateł jupiterów, chwilową zadumę i wspomnienie tych którzy odeszli

Reklama

Świat disco polo, to zwykle głośna muzyka, dobra zabawa, taniec i śpiew. Jednak w nostalgicznym dniu Wszystkich Świętych, pora na przygaszenie świateł jupiterów, chwilową zadumę i wspomnienie tych, których dziś już z nami nie ma.

Zobacz również: Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!

Tych artystów disco polo, zabrał nam los:

2004 – Tomasz Wasilewski z zespołu LIVE z Siedlec.

2009 – Julio (Mariusz Adamski) – Zginął w wypadku samochodowym w lipcu. Wydał jeden album pt. ,,Cały ja, cały mój świat”. Wystąpił także w teledysku Marcina Siegieńczuka do piosenki ,,Aga jest naga”.

2009 – Marcus (Ireneus Kubiak). O śmierci dowiedzieliśmy się w programie ,,Disco polo live”. Współzałożyciel grupy, która powstała 1995 roku w okolicach Żyrardowa.

2010 – Easy Land (Mariusz Walczewski). Zmarł 7 sierpnia.

2012 – Number One (Grzegorz Kondratowicz). Zmarł 8 maja.

2014 – Andrzej Mensfeld (Dj BRush). Był znany na polskiej scenie muzyki dance. Działał także jako producent muzyczny. Nagrywał z takimi grupami jak Q-Bass – hity które zna cała Polska ,,Impreza”, ,,Ręce go góry”, ,,Niech się wszyscy bawią” oraz mega hit ,,Niedzielny kac”

2015 – Monika Próchniewicz, była wokalistką grupy D-Bomb – znana jako MC Project. Zmarła w maju.

2015 – Krzysztof Kirycki – lider zespołu Korona. Zmarł w maju. 2015 – Łukasz Niedźwiadek – członek grupy Chanel znany też jako Prezes Chanel. Zmarł w listopadzie

2015 – Mariusz Szumilas, członek młodego zespołu Atlantix. Zmarł w grudniu. 2016 – Marek Górski znany jako Antoś Szprycha zmarł 25 kwietnia.

2016 – Paweł Jurczyszyn – klawiszowiec grupy Tex. Zmarł 16 września.

2016 – Bohdan Smoleń - zmarł w wieku 69 lat

2017 – Krzysztof Rutkowski - lider zespołu Tarzan Boy

2017 – Wiesław Uczciwek - klawiszowiec zespołu Classic

2018 - Bartek Maliński - Malix - producent disco polo

2020 - Remigusz Pik - Lider zespołu Rem Faza 

2020 - Marcin Felek - Wokalista zespołu Nolime

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!

Oni już koncertują we wieczności, ale pamięć o tych artystach w ziemskim istnieniu, wciąż jest żywa i nigdy nie wygaśnie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!
  2. Wokalistka disco polo podbija sieć w innym repertuarze! Internauci zachwyceni jej wokalem!
  3. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.