Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-26T16:32:00+02:00 Tylko u nas! Marcin Miller (Boys) i Helena Vondrackova razem! Gwiazdor disco polo zaśpiewa wielki hit w niezw https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/duet-wszech-czasow-marcin-miller-boys-i-helena-vondrackova-we-wspolnej-produkcji-1598451936.jpg
Reklama

Tylko u nas! Marcin Miller (Boys) i Helena Vondrackova razem! Gwiazdor disco polo zaśpiewa wielki hit w niezwykłym duecie!

Redakcja , 26 Sierpień 2020  16:32
Tylko u nas! Marcin Miller (Boys) i Helena Vondrackova razem! Gwiazdor disco polo zaśpiewa wielki hit w niezwykłym duecie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Marcin Miler i Helena Vondráčková razem! Gwiazdy zaśpiewają wspólnie popularny utwór ,, Dlouhá noc/Długa noc” w języku czeskim

Reklama

Marcin Miller, lider formacji Boys to prawdziwa legenda muzyki disco polo. Jego postać jest uwielbiana przez miliony Polaków, a jego przeboje doskonale znają wszyscy.

Zobacz również: Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Lider zespołu Boys na swoim koncie ma wiele duetów m.in z Karolem z formacji Defis, z zespołem Classic, czy Mario Bischinem. Do swoich spektakularnych duetów będzie mógł dopisać kolejny i to z prawdziwą gwiazdą europejskiej muzyki. 

Marcin Miler wykona w duecie z wielką gwiazdą, a mianowicie Helena Vondráčková jej utwór ,, Dlouhá noc/Długa noc” w języku czeskim. To niełatwe zadanie, aby stanąć na scenie z taką rozpoznawalną  wokalistką i zaśpiewać w obcym języku.

Gwiazdor muzyki disco polo w swojej karierze śpiewał już w języku angielskim, niemiecki, francuskim, rosyjskim, białoruskim oraz ukraińskim. Teraz spróbuje swoich sił po czesku.

Wspólny występ Marcina Millera i Heleny Vondrackovej zaplanowany jest na najbliższy weekend podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu. 

To będzie historyczne wydarzenie dla środowiska disco polo i nie tylko. Kto z Was nie zna takiego hitu jak "Długa noc"?

Zobacz również: Upojne ujęcie wokalistki disco polo trafiło do sieci! Piersi „rozrywają” czerwony stanik ślicznej gwiazdy!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  2. Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!
  3. Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego!
  4. Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej