Reklama
Polecamy


Reklama

Tylko u nas! Marcin Miller (Boys) i Helena Vondrackova razem! Gwiazdor disco polo zaśpiewa wielki hit w niezwykłym duecie!

2020-08-26T16:32:00+02:00 Tylko u nas! Marcin Miller (Boys) i Helena Vondrackova razem! Gwiazdor disco polo zaśpiewa wielki hit w niezwykłym duecie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/duet-wszech-czasow-marcin-miller-boys-i-helena-vondrackova-we-wspolnej-produkcji-1598451936.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Marcin Miler i Helena Vondráčková razem! Gwiazdy zaśpiewają wspólnie popularny utwór ,, Dlouhá noc/Długa noc” w języku czeskim

Reklama

Marcin Miller, lider formacji Boys to prawdziwa legenda muzyki disco polo. Jego postać jest uwielbiana przez miliony Polaków, a jego przeboje doskonale znają wszyscy.

Zobacz również: Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!

Lider zespołu Boys na swoim koncie ma wiele duetów m.in z Karolem z formacji Defis, z zespołem Classic, czy Mario Bischinem. Do swoich spektakularnych duetów będzie mógł dopisać kolejny i to z prawdziwą gwiazdą europejskiej muzyki. 

Marcin Miler wykona w duecie z wielką gwiazdą, a mianowicie Helena Vondráčková jej utwór ,, Dlouhá noc/Długa noc” w języku czeskim. To niełatwe zadanie, aby stanąć na scenie z taką rozpoznawalną  wokalistką i zaśpiewać w obcym języku.

Gwiazdor muzyki disco polo w swojej karierze śpiewał już w języku angielskim, niemiecki, francuskim, rosyjskim, białoruskim oraz ukraińskim. Teraz spróbuje swoich sił po czesku.

Wspólny występ Marcina Millera i Heleny Vondrackovej zaplanowany jest na najbliższy weekend podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu. 

To będzie historyczne wydarzenie dla środowiska disco polo i nie tylko. Kto z Was nie zna takiego hitu jak "Długa noc"?

Zobacz również: Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!
  2. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!
  3. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.