2020-12-15T17:13:00+01:00 Tylko dwie gwiazdy disco polo na Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat! Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News. https://disco-polo.info/uploads/news/tylko-dwie-gwiazdy-disco-polo-na-sylwestrowej-mocy-przebojow-telewizji-polsatpng.png

Tylko dwie gwiazdy disco polo na Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat!

Autor: Adam Begier , 15 Grudzień 2020  17:13
Tylko dwie gwiazdy disco polo na Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat!
Źródło zdjęć: Polsat

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.Reklama

  Reklama

  Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Wszyscy zostaniemy w domach. Dlatego też – specjalnie dla naszych Widzów – organizujemy w dwóch studiach Polsatu największą domówkę w Polsce! Oczywiście z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, utrzymując odpowiednio wysoką temperaturę zabawy!  

  Zobacz również: Ela Kliś z nową produkcją! Co przygotowała wokalistka disco polo?!

  Już 31 grudnia o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich na największą domówkę w kraju, podczas której usłyszymy gwiazdy w ich największych przebojach! Nauczymy się tańca od Rafała Maserka, a wróżbita Maciej przygotuje dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop na Nowy 2021 Rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy.  W naszym studio na żywo zagrają dla Was, m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Usłyszymy Bailando i Vamos a la Playa w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90-tych będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams!

  Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

  Tegoroczny Sylwester będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Mimo wszystko  spotkamy się z Wami na żywo i zapraszamy do wspólnego świętowania z Polsatem… w domu! Rozkręcimy największą domówkę w Polsce i w szampańskich humorach przywitamy Nowy Rok! A jak wiadomo, na każdej domówce najważniejsza jest muzyka. Dlatego podczas sylwestrowej nocy z Polsatem usłyszymy największe hity ostatnich lat, a nawet dekad!

  Występy gwiazd muzycznych to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla naszych gości! Wróżbita Maciej przedstawi horoskop na nadchodzący rok, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, zaś Tomasz Barański i jego grupa NEXT we wspaniałych choreografiach będą towarzyszyć gwiazdom podczas ich występów.

  Takiej imprezy jeszcze nie było! Mamy nadzieję, że Sylwester z Polsatem będzie wyjątkowy, niezapomniany i na długo zapadnie w pamięć wszystkich Polaków!

  Największą domówkę w Polsce poprowadzą dwie pary Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

  Przywitajmy Nowy Rok z Telewizją Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News! Największa domówka w Polsce startuje już 31 grudnia 2020 o godzinie 20:00 NA ŻYWO prosto ze studia Polsatu.


  Polecamy
  CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

  MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

  JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana  Przeczytaj również:
  1. Przepiękna produkcja Andre i Chilli, która podbiła świat disco polo! "Z Tobą czuję się młodo" to prawdziwy hit
  2. Skolim - Nowy król ballad: "Co w Tobie jest" podbiło Polskę
  3. Matt Palmer trafia pod skrzydła Wojciecha Wonera, menagera "Króla Latino" !
  4. Król Latino, Skolim, i jego ekipa śpiewają sto lat dla Niezastąpionego Menadżera Wojtka Wonera! Zobaczcie nagranie!
  5. Marta Konopla w obłędnej sukience! Te zdjęcia rozpalają internet
  6. "Moja Była" w rockowym wydaniu - nowa wersja Hit Menelaos!
  7. Gorąca premiera "Magia Miłości" stworzona przez Marka Kaletę i Alicję Kuklińską
  8. Wielkie wyróżnienie dla zespołu Andre w Wilnie. Kilka tysięcy ludzi śpiewa sto lat!
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie