Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-15T17:13:00+01:00 Tylko dwie gwiazdy disco polo na Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat! https://disco-polo.info/uploads/news/tylko-dwie-gwiazdy-disco-polo-na-sylwestrowej-mocy-przebojow-telewizji-polsatpng.png
Reklama

Tylko dwie gwiazdy disco polo na Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat!

Redakcja , 15 Grudzień 2020  17:13
Tylko dwie gwiazdy disco polo na Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat!
Źródło zdjęć: Polsat
Reklama

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Reklama

Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Wszyscy zostaniemy w domach. Dlatego też – specjalnie dla naszych Widzów – organizujemy w dwóch studiach Polsatu największą domówkę w Polsce! Oczywiście z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, utrzymując odpowiednio wysoką temperaturę zabawy!  

Zobacz również: Wspaniałe widowisko! Gwiazdy disco polo na estradzie!

Już 31 grudnia o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich na największą domówkę w kraju, podczas której usłyszymy gwiazdy w ich największych przebojach! Nauczymy się tańca od Rafała Maserka, a wróżbita Maciej przygotuje dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop na Nowy 2021 Rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy.  W naszym studio na żywo zagrają dla Was, m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Usłyszymy Bailando i Vamos a la Playa w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90-tych będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams!

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Tegoroczny Sylwester będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Mimo wszystko  spotkamy się z Wami na żywo i zapraszamy do wspólnego świętowania z Polsatem… w domu! Rozkręcimy największą domówkę w Polsce i w szampańskich humorach przywitamy Nowy Rok! A jak wiadomo, na każdej domówce najważniejsza jest muzyka. Dlatego podczas sylwestrowej nocy z Polsatem usłyszymy największe hity ostatnich lat, a nawet dekad!

Występy gwiazd muzycznych to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla naszych gości! Wróżbita Maciej przedstawi horoskop na nadchodzący rok, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, zaś Tomasz Barański i jego grupa NEXT we wspaniałych choreografiach będą towarzyszyć gwiazdom podczas ich występów.

Takiej imprezy jeszcze nie było! Mamy nadzieję, że Sylwester z Polsatem będzie wyjątkowy, niezapomniany i na długo zapadnie w pamięć wszystkich Polaków!

Największą domówkę w Polsce poprowadzą dwie pary Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Przywitajmy Nowy Rok z Telewizją Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News! Największa domówka w Polsce startuje już 31 grudnia 2020 o godzinie 20:00 NA ŻYWO prosto ze studia Polsatu.

Zobacz również: Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!
  2. Biesiadna nowość od grupy Soleo porywa do tańca! To będzie hit nadchodzącego sezonu imprezowego!
  3. Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!
  4. Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej