Reklama


Reklama

Twórcy disco polo przenoszą fanów w czasie! Ten zabieg Wam się spodoba!

2020-09-28T09:50:00+02:00 Twórcy disco polo przenoszą fanów w czasie! Ten zabieg Wam się spodoba! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/podroz-w-czasie-w-branzy-disco-polo-ten-zabieg-wam-sie-spodoba-1600868289.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Utwór utrzymany w nowoczesnej formule, już doczekał się remixu, który przeniósł słuchaczy właśnie do lat 90-tych

Reklama

Korzenie muzyki disco polo, sięgają do lat 90-tych. To wtedy muzyka chodnikowa (później znana wszystkim jako disco polo), stawiała swoje pierwsze, dumne kroki w kierunku wielkiej sławy.

Zobacz również: Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!

Era kaset i walkmanów, rozsławiła wśród młodych i starszych odłam polskiej muzyki, która została stworzona, by rozpalać parkiety, porywając do zabawy wszystkich bez wyjątku. Skoczny, mało złożony rytm i prosty, lecz chwytliwy tekst, sprawiły, że nurt taneczny pokochała cała Polska.

Z biegiem lat, brzmienie nieco ewoluowało i fani odsłuchiwali produkcje z bardziej skomplikowaną kompozycją, ale z tą samą podstawą - rytmiczną muzyką. Kilka tygodni temu do sieci trafił kawałek od zespołu Moment pt. „Szukałem Ciebie”. Utwór utrzymany w nowoczesnej formule, już doczekał się remixu, który przeniósł słuchaczy właśnie do lat 90-tych.

Wytrych & Kwiat, stworzyli przeróbkę przeboju, z charakterystyką muzyki chodnikowej. Piosenka w nowej wersji, może spodobać się odbiorcom nie mniej niż w oryginale.

Wokal i wizja pozostały bez zmian, ale brzmienie dodało utworowi ciekawej cechy, która może obudzić sentymentalne uczucia i przysporzyć fanów również oryginalnej produkcji.

Trzymamy kciuki i zapraszamy do odsłuchu.

Zobacz również: Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!
  2. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  3. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.