Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy hit w sieci?! W ramach podróży poślubnej nagrali teledysk do piosenki disco polo!

2020-02-28T19:25:00+01:00 Nowy hit w sieci?! W ramach podróży poślubnej nagrali teledysk do piosenki disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/teledysk-disco-polo-nagrany-podczas-podrozy-poslubnej-przepiekna-premiera-dostepna-1582912892.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Główną rolę w klipie zagrała żona Adama - Paulina co powoduje, że nowa produkcja jest bardzo sentymentalna dla młodego małżeństwa

Reklama

Jeden z najzdolniejszych zespołów młodego pokolenia w natarciu. Tak gorącej i niezwykłej premiery w świecie disco polo jeszcze nie było. Teledysk zrealizowany podczas podróży poślubnej okaże się strzałem w dziesiątkę?

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Założyciel zespołu Moment -  Adam Jurkowski w lipcu 2019 roku poślubił swoją przepiękną żonę Paulinę. To było wielkie wydarzenie w życiu młodej pary.

Zwieńczeniem wejścia na nową drogę życia dla małżonków była podróż poślubna na Dominikanę, podczas której Adam zrealizował teledysk do premierowej piosenki pt. "Patrzysz tak niewinnie". 

Utwór opowiada o uroczym, niewinnym spojrzeniu pięknej nieznajomej. Miłość od pierwszego wejrzenia, sen a może długa znajomość .. niech widzowie sami ocenią ! - powiedział nam Adam Jurkowski.

Główną rolę w klipie zagrała żona Adama - Paulina co powoduje, że nowa produkcja jest bardzo sentymentalna dla młodego małżeństwa.

To niezwykły sposób połączenia podróży poślubnej i teledysku disco polo w całość. Jak myślicie nowa propozycja pt. "Patrzysz tak niewinnie" to będzie nowy hit disco polo?

Czekamy na Wasze komentarze.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!
  2. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.