Reklama


Reklama

Twórca hitu "Aparatka" z niezwykłą nowością! To będzie nowy przebój disco polo?!

2019-06-27T18:38:00+02:00 Twórca hitu "Aparatka" z niezwykłą nowością! To będzie nowy przebój disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/tworca-hitu-aparatka-z-niezwykla-nowoscia-to-bedzie-nowy-przeboj-disco-polo-1561653306.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Przepiękny krajobraz i jeszcze piękniejsza kobieta w nowym teledysku od Jokera!

Reklama

Kto z Was nie zna takie przeboju disco polo jak "Aparatka". Twórca jednego z największych hitów w ostatnich latach przygotował bardzo ciekawą i zarazem przepiękną premierę.

Zobacz również: Wokalistki Top Girls podbijają rynek disco polo!? Ich nowość "To skomplikowane" stanie się hitem jesieni?!

Mowa oczywiście o Piotrze Koczocik, który jest liderem i założycielem zespołu Joker. Popularny wokalista disco polo na swoim koncie ma wiele udanych utworów. Polacy pokochali jego piosenki za niezwykłą melodyjność i łatwy tekst do zapamiętania. 

Dobra passa zespołu Joker trwa i właśnie dziś zaprezentował swoje najnowsze dzieło pt. "Nieśmiała", które powstało przy współpracy z Dj Sequencem.

Teledysk zrealizowany podczas wakacji Piotrka z żoną Beatą na Dominikanie. Co ciekawe to właśnie Beata Koczocik jest główną bohaterką nowego klipu zespołu Joker. Niezwykle przepiękne widoki i jeszcze piękniejsza dziewczyna to może być przepis na sukces.

Zobacz również: Wokalistki Top Girls podbijają rynek disco polo!? Ich nowość "To skomplikowane" stanie się hitem jesieni?!

Zobaczcie koniecznie jak wygląda teledysk do piosenki pt. "Nieśmiała".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy energetyzujący przebój od Sławomira! Gwiazdor Rock Polo wzbije się z tą premierą na sam szczyt?!
  2. Najnowsza premiera Łukasza Pawlikowskiego zatrząśnie rynkiem disco polo? Wiele na to wskazuje!
  3. Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.