Reklama
Polecamy


Reklama

Tragiczna śmierć producenta disco polo! Prokuratora wszczęła śledztwo. Kto odpowiada za tą tragedię?

2018-06-20T20:10:00+02:00 Tragiczna śmierć producenta disco polo! Prokuratora wszczęła śledztwo. Kto odpowiada za tą tragedię? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/tragiczna-smierc-producenta-disco-polo-prokuratora-wszczela-sledztwo-kto-odpowiada-za-ta-tragedie-1529516294.jpeg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Instruktorzy oraz osoby odpowiedzialne za szkolenie zostali przebadani przez policję, jeśli chodzi o stan trzeźwości - Wszyscy byli trzeźwi

Reklama

Prokuratura wyjaśnia przyczyny tragicznego wypadku, w którym zginął producent disco polo Bartek Maliński, znany w branży jako Malix. Odpowiadał on za produkcję takich gwiazd disco polo jak Boys, Milano, czy News.

Przypomnijmy, że w sobotę (16 czerwca) około godziny 14:10 policja otrzymała informację o śmiertelnym wypadku w Radawcu na terenie Aeroklubu Lubelskiego - skoczek spadochronowy spadł na płytę lotniska.

Jak informuje Policja,  Bartek i 11 innych skoczków odbywali szkolenie. Skoki oddawane były z wysokości 1000 metrów. Radio Lublin podaje, że tego dnia producent disco polo już raz oddał skok. 

Niestety z niewiadomych przyczyn, które ustala prokuratora oraz Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych szkolenie zakończyło się tragicznie. Instruktorzy oraz osoby odpowiedzialne za szkolenie zostali przebadani przez policję, jeśli chodzi o stan trzeźwości - Wszyscy byli trzeźwi.

Na tę chwilę nikt nie ma postawionych zarzutów, a sprawa cały czas jest badana.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!
  2. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!
  3. Uwielbiana formacja Top Girls zdradza plany na ten rok! Tego się nie spodziewaliśmy!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.