Reklama
Polecamy


Reklama

Topowy zespół disco polo dał czadu! Niesamowita grupa Mig to klasa sama w sobie | VIDEO

2018-11-12T10:30:00+01:00 Topowy zespół disco polo dał czadu! Niesamowita grupa Mig to klasa sama w sobie | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/topowy-zespol-disco-polo-dal-czadu-niesamowita-grupa-mig-to-klasa-sama-w-sobie-video-1541940928.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Jeden z czołowych zespołów disco polo pokazał niesamowite show!

Reklama

Grupę Mig można śmiało nazwać już legendą muzyki disco polo. Przeboje takie jak "Wymarzona", "Miód malina", czy "Lalunia" doskonale zna każdy fan disco polo. Rodzina tworząca zespół Mig jest bardzo sympatyczna dla swoich odbiorców i zawsze wkłada całe serce podczas występu.

Zobacz również: Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!

Nie inaczej było w Katowicach, gdzie zespół Mig w składzie Dorota, Marek, Sławek oraz Krzysiek zaśpiewał jeden z najpopularniejszych przebojów disco polo pt. "Wymarzona".

Gdy utwór wybrzmiał w katowickim Spodku publika oszalała. Cała hala razem z grupą Mig zaśpiewała ten wielki. 

Zobaczcie nagranie i oceńcie sami, czy zespól Mig można śmiało nazwać topowym zespołem w muzyce disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!
  2. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!
  3. Wokalista disco polo w miłosnej historii zaklętej w zdjęciach! Nowość podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.