Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-08T18:04:00+02:00 Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/popularny-zespol-disco-polo-zdradzil-wiele-szczegolow-top-girls-w-ofensywie-1596742381.jpg
Reklama

Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!

Redakcja , 08 Sierpień 2020  18:04
Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls
Reklama

Artystki wydały mnóstwo przebojów, które zna i śpiewa cała Polska. Mamy dobre wiadomości. Formacja ogłosiła premierę kolejnego hitu

Reklama

Wśród wielu odpowiedzi, na pytanie „jak osiągnąć sukces w branży disco polo?”, na pewno pojawi się taka: Konsekwencja! To właśnie upór i stałe dążenie do upragnionego celu, doprowadziło niejednego artystę na szczyt discopolowej drogi.

Zobacz również: Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!

Osiągnąć apogeum, to jedno, ale nieustanne i trwałe przebywanie na wyżynach, to zupełnie inna sprawa. Doskonałym przykładem utrzymania się na najwyższym pułapie muzycznej kariery, jest zespół Top Girls. Jak wiemy, trzy wyjątkowo zdolne i szalenie piękne dziewczyny, pracują bardzo ciężko i intensywnie.

Oprócz wyczerpujących tras koncertowych, nie zapominają o ciągłym uzupełnianiu swojego muzycznego dorobku. Artystki wydały mnóstwo przebojów, które zna i śpiewa cała Polska.

Mamy dobre wiadomości. Formacja ogłosiła premierę kolejnego hitu, a przy okazji złożyła odważną deklarację: „....a więc wszem i wobec ogłaszamy 14.08 premiera naszego nowego teledysku ,,Lubię Cię mieć” na kanale YouTube Disco Polo Lajf ...kilka tajemniczych zdjęć i obiecujemy ....że ,,zakręcimy Wam w głowie” ...kto czeka ? ...”.

Fanom z pewnością kręci się w głowie już po tej zapowiedzi. Cała branża zaciera ręce w oczekiwaniu na mocne uderzenie od najpopularniejszego, damskiego trio w branży! Wy też czekacie?

Zobacz również: Obłędna metamorfoza! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak milion dolarów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!
  2. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!
  3. Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!
  4. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej