2021-11-11T16:46:00+01:00 Top 15 najprzystojniejszych wokalistów disco polo. Fanki jednogłośnie zadecydowały! ZDJĘCIA https://disco-polo.info/uploads/news/top-15-najprzystojniejszych-wokalistow-disco-polo-fanki-jednoglosnie-zadecydowalypng.png

Top 15 najprzystojniejszych wokalistów disco polo. Fanki jednogłośnie zadecydowały! ZDJĘCIA

Redakcja , 11 Listopad 2021  16:46
Top 15 najprzystojniejszych wokalistów disco polo. Fanki jednogłośnie zadecydowały! ZDJĘCIA
Źródło zdjęć: instagram.com

Wybór stał się niemałym wyzwaniem. Fani wyłonili top 15 najprzystojniejszych wokalistów disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Postanowiliśmy zapytać wielbicielki muzyki tanecznej i stworzyć listę 15 najprzystojniejszych wokalistów disco polo. W branży większość artystów to mężczyźni, dlatego można się domyśleć, że wybór nie był prosty, jednak fanki poradziły sobie z wyzwaniem znakomicie.

Zobacz również: 20 milionów na koncie znanych gwiazd disco polo! Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski zostawili konkurencję daleko w tyle!

Gatunek muzyki disco swój miał swój początek jeszcze w latach 80. jako muzyka chodnikowa. Już wtedy było wiadomo, że show biznes należał do płci męskiej. Nowe formacje powstawały jak grzyby po deszczu, a publiczność przyzwyczaiła się, że prym wiodą wokaliści, a nie wokalistki. Zespoły, które nie dały o sobie zapomnieć, a wręcz spotęgowały swoją popularność wśród wielu pokoleń to m.in. Marcin Miller (Boys), Zenon Martyniuk (Akcent), Paweł Kucharski (Top One), Bogdan Borowski (Milano), Sławomir Świerzyński (Bayer Full).

Reklama

Od tamtych lat wiele się zmieniło, disco polo ewoluowało na każdej płaszczyźnie, zarówno tekstowej, jak i muzycznej. Dziś do branży dołączyło mnóstwo nowych, młodych zespołów, które w mgnieniu oka skradły serca fanów i fanek. Jakiś czas temu zadaliśmy pytanie fankom muzyki tanecznej, kto ich zdaniem jest najprzystojniejszym wokalistką disco polo.

NAJPRZYSTOJNIEJSZY WOKALISTA DISCO POLO

Wybór stał się niemałym wyzwaniem. Każdy gwiazdor disco polo ma swój styl, zarówno muzyczny, jak i wizerunkowy, wielbicielki uwielbiają tę różnorodność i ochoczo podawały swoje typy najprzystojniejszych wokalistów, na podstawie których wyłoniliśmy wyjątkowe top 15! Do pożądanych i najbardziej atrakcyjnych należą:

Piotr Kołaczyński (MiłyPan), Sylwester Gazda (Power Play), Karol Zawrotniak (Defis), Paweł Jasionowski (Masters), Kordian Cieślik (Kordian), Paweł Dudek (Czadoman), Radosław Kudelski (Bayera), Dominik Bajorek (BajorekD), Jakub Urbański (Playboys), Wojtek Sarwa (Levelon), Marek Lemieszek (News), Przemysław Budka (EratoX), Marcin Miller (Boys), Maciej Smoliński, Robert Klatt (Classic).

Reklama

Przystojnych wokalistów w branży disco polo nie brakuje, panowie zachwycają nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również swoimi przebojami!

Zobacz również: GORĄCA wokalistka disco polo zachwyca w skąpym bikini! CO za opalenizna! Internauci komplementują gwiazdę!

Reklama
Plik Top 15 - wokaliści (1).jpg_14..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (15).jpg_13..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (14).jpg_12..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (13).jpg_11..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (12).jpg_10..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (11).jpg_9..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (10).jpg_8..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (9).jpg_7..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (8).jpg_6..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (7).jpg_5..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (6).jpg_4..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (5).jpg_3..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (4).jpg_2..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (3).jpg_1..jpg
Plik Top 15 - wokaliści (2).jpg_0..jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!
  2. Marek Gwiazdowski z zespołu Mig przyłapany na Dominikanie! Gwiazdor disco polo wybrał się na rodzinne wakacje! ZDJĘCIA
  3. Kuszący widok rozpala internet! Cudowna wokalistka disco polo odważnie pokazała swoje wdzięki! FOTO
  4. Lawina komentarzy pod wpisem! Gwiazdorskie sposoby na odpoczynek?! Znana wokalistka disco polo zdradziła co ją relaksuje!
  5. Gorące kadry rozpalają internet! Angelika Żmijewska z duetu Topky odważnie odsłoniła ciało w skąpym bikini!
  6. Z ostatniej chwili! Dorota z zespołu MIG pojawi się w klipie razem ze Spontan i Menelaos! Zapowiada się prawdziwa petarda pt.'Farbowany włos'!
  7. Paula Karpowicz - Topky na kwarantannie! Jak czuje się gwiazda disco polo?
  8. Piekielnie zdolna wokalistka przypomniała wielki hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie podbija już internet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami