2023-03-17T08:30:00+01:00 Top 10 największych hitów disco polo na YouTube w 2023! Artykuł przedstawia listę top 10 najpopularniejszych utworów disco polo na YouTube w 2023 roku. Znajdziesz tu przeboje takich wykonawców jak Sławomir, Akcent, Daj To Głośnie https://disco-polo.info/uploads/news/top-10-najwiekszych-hitow-disco-polo-na-youtube-w-2023jpg.jpg

Top 10 największych hitów disco polo na YouTube w 2023!

Autor: Adam Begier , 17 Marzec 2023  08:30
Top 10 największych hitów disco polo na YouTube w 2023!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Artykuł przedstawia listę top 10 najpopularniejszych utworów disco polo na YouTube w 2023 roku. Znajdziesz tu przeboje takich wykonawców jak Sławomir, Akcent, Daj To Głośniej czy Łobuzy.Reklama

Muzyka disco polo to jedno z największych zjawisk w polskiej kulturze muzycznej. I chociaż jest ona często krytykowana, to nie da się ukryć, że wiele jej utworów stało się prawdziwymi hitami i zdobyło miliony fanów na całym świecie. W dzisiejszym artykule przedstawiamy Wam listę najpopularniejszych utworów disco polo na YouTube w 2023 roku. Przygotujcie się na prawdziwe zaskoczenia!

Zobacz również: Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!

 1. SŁAWOMIR - Miłość w Zakopanem

Na pierwszym miejscu naszej listy znajduje się utwór "Miłość w Zakopanem" w wykonaniu Sławomira. Ten przebój zdobył już ponad 247 milionów odtworzeń na YouTube, co czyni go jednym z najpopularniejszych utworów w historii muzyki disco polo i rock polo.

 1. Akcent - Przez Twe Oczy Zielone

Na drugim miejscu znalazł się klasyk gatunku - "Przez Twe Oczy Zielone" w wykonaniu zespołu Akcent. Ten utwór, który powstał już w 2014 roku, wciąż cieszy się ogromną popularnością i został odtworzony ponad 203 milionów razy na YouTube.

 1. Daj To Głośniej - Mama ostrzegała

Trzecie miejsce na podium zajmuje "Mama ostrzegała" w wykonaniu zespołu Daj To Głośniej. Ten utwór to prawdziwy hit, który podbił serca polskich fanów disco polo i zdobył już ponad 196 milionów odtworzeń na YouTube.

 1. MiłyPan - Królowa

Na czwartym miejscu znajduje się utwór "Królowa" w wykonaniu MiłegoPana. Ten dynamiczny i melodyjny kawałek to jedna z największych sensacji w polskiej muzyce w 2023 roku, a jego odtworzenia przekroczyły już próg 140 milionów na YouTube.

 1. WEEKEND - Ona Tańczy Dla Mnie

Piąte miejsce na liście zajmuje "Ona Tańczy Dla Mnie" w wykonaniu zespołu WEEKEND. Ten kultowy już utwór z 2012 roku wciąż cieszy się ogromną popularnością i zdobył już ponad 136 milionów odtworzeń na YouTube.

Reklama

 1. Łobuzy - Zbuntowany Anioł

Na szóstym miejscu znalazł się utwór "Zbuntowany Anioł" w wykonaniu zespołu Łobuzy. To niezwykle energetyczny kawałek, który zdobył serca fanów i został odtworzony ponad 122 milionów razy na YouTube.

 1. Mig - Wymarzona

Siódme miejsce na liście zajmuje

utwór "Wymarzona" w wykonaniu zespołu Mig. Ten wpadający w ucho utwór to jedna z największych sensacji w polskiej muzyce w 2014 roku i zdobył już ponad 113 milionów odtworzeń na YouTube.

 1. MiłyPan - Małolatki

Ósme miejsce na liście zajmuje "Małolatki" w wykonaniu MiłegoPana. Ten kontrowersyjny utwór stał się jednym z największych hitów 2018 roku i zdobył już ponad 110 milionów odtworzeń na YouTube.

 1. Łobuzy - Ona czuje we mnie piniądz

Na dziewiątym miejscu znajduje się utwór "Ona czuje we mnie piniądz" w wykonaniu zespołu Łobuzy. Ten ironiczny kawałek zdobył serca fanów i został odtworzony ponad 104 milionów razy na YouTube.

 1. ANDRE - ALE ALE ALEKSANDRA

Ostatnie, ale nie najmniej ważne, dziesiąte miejsce na liście zajmuje utwór "ALE ALE ALEKSANDRA" w wykonaniu zespołu ANDRE. Ten energetyczny i melodyjny kawałek to jedna z największych sensacji w polskiej muzyce w 2013 roku i zdobył już ponad 102 milionów odtworzeń na YouTube.

Muzyka disco polo to jedno z największych zjawisk w polskiej kulturze muzycznej. Dzięki serwisowi YouTube wielu artystów i zespołów disco polo zyskało miliony fanów na całym świecie. W dzisiejszym artykule przedstawiliśmy Wam listę najpopularniejszych utworów disco polo na YouTube w 2023 roku. Mamy nadzieję, że zaskoczyliśmy Was niektórymi pozycjami na tej liście i że miło spędziliście czas słuchając tych przebojów.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Dawid Narożny przyłapany przez żonę! Zobaczcie co robił gwiazdor disco polo
 2. „Ja, Ty i beemka” – ZetKa Records zaprasza na dziewiczą przejażdżkę w rytmie disco!
 3. PILNE! Dramatyczne chwile: Darius von Prais na pokładzie tonącego promu! Nie ma z nim kontaktu!
 4. Przejdą Ci ciarki! Zobaczcie występ Agbe w Y Club! Ten hit zna cała Polska | VIDEO
 5. Gdzie znaleźć Disco Polo?
 6. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!
 7. Szok! Polsat zrobi sylwestra w Zakopanem?!
 8. To IDEALNA piosenka na "Pierwszy Taniec"?! Trudno uwierzyć, że to disco polo! Alvaro Music zaskoczył nowością!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie