Reklama
Polecamy


Reklama

To właśnie Maria jest najważniejszą kobietą w życiu Marcina Millera (Boys)!

2020-05-22T22:49:00+02:00 To właśnie Maria jest najważniejszą kobietą w życiu Marcina Millera (Boys)! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/to-wlasnie-maria-jest-najwazniejsza-kobieta-w-zyciu-marcina-millera-boys-1590091627.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Marcin Miller na każdym kroku podkreśla, że to właśnie ona jest tą najważniejszą kobietą w jego życiu

Reklama

Więź jaka jest pomiędzy nimi, jest wręcz nie do opisania. Artysta muzyki tanecznej dopilnował, aby prezent dla Marii pojawił się w odpowiednim czasie. Nie sposób ubrać w słowa tego, co łączy Marcina Millera z jego mamą Marią.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!

Widać, że są ze sobą bardzo zżyci. Bardzo często można zobaczyć wokalistę muzyki tanecznej na zdjęciach w czułych objęciach z ukochaną mamą. Marcin na każdym kroku podkreśla, że to właśnie ona jest tą najważniejszą kobietą w jego życiu. W końcu wiadomo, że wszędzie dobrze, ale najlepiej zawsze u mamy.

Wokalista kultowej grupy Boys przygotował piękny prezent z okazji zbliżającego się Dnia Matki - „No No ... jak obiecali tak zrobili i na Dzień Matki się wyrobili”przyznał udostępniając zdjęcie z ukochaną mamą. Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli się chce, to czas nie ma znaczenia.

Po zdjęciach, na których Marcin Miller jest wraz ze swoją przecudowną mamą, można wywnioskować, że prezent okazał się, jak najbardziej trafiony. Radość, jaka płynie z fotografii, jest ogromna. A wy macie już prezent dla swoich mam?

Zobacz również: Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!
  2. Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.