Reklama


Reklama

To ona odpowiada za wielki przebój Zenona Martyniuka!

2019-04-17T08:00:00+02:00 To ona odpowiada za wielki przebój Zenona Martyniuka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/to-ona-odpowiada-za-wielki-przeboj-zenona-martyniuka-1555324219.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Medialny szum i dzisiejszy świat gwiazd to rzeczy nie dla mnie

Reklama

Razem z mężem Markiem Zrajkowskim założyła w latach 90. zespół Kolor. Z nim też Marzanna zaśpiewała takie hity jak: „Popatrz, lato!”, „Oczy zielone”, „Niech żyje życie” i „ Miłość jak wiatr”. Zespół nagrał też trzy płyty z muzyką biesiadną. Ostatnia z nich ukazała się 1999 r. Później nie nagrali już nic własnego, ale dalej tworzą dla innych artystów – m.in. dla Zenka Martyniuka.

Zobacz również: Nowość od formacji Sensual! Co jest powodem zazdrości?

To właśnie Marzanna napisała tekst do piosenki „Przez twe oczy zielone”, które stały się wielkim hitem zespołu Akcent. – Przez lata naszej współpracy zdążyłam poznać wrażliwość Zenka. Wiem, czego oczekuje od proponowanych utworów i w jakiej stylistyce czuje się najlepiej. Staram się tak pisać, by trafić w jego gust. Zazwyczaj mi się to udaje – uśmiecha się Zrajkowska. Nić porozumienia, jaka przez lata znajomości zawiązała się między artystami, zaowocowała duetem z gwiazdorem. Wspólnie wykonana piosenka „Rozmowa dwóch serc” nie doczekała się jednak kontynuacji w postaci płyty wydanej razem, gdyż każde z artystów miało już wtedy inne plany zawodowe. Ale oboje z sentymentem wspominają tamten projekt.

Artystka uważa, że współczesny show- -biznes to zupełnie nie jej świat i do występów przed wielką publicznością nie tęskni. – Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny – śmieje się wokalistka. – Medialny szum i dzisiejszy świat gwiazd to rzeczy nie dla mnie. Wolę swoje ciche, ale szczęśliwe życie – podkreśla. Od wielu lat spełnia się zawodowo jako nauczycielka oraz autorka wierszyków dla dzieci i piosenek, pisanych na zamówienie innych artystów sceny disco polo. Razem z mężem wciąż tworzą udany team, ponieważ Marek jest świetnym kompozytorem i aranżerem.

Zobacz również: Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!

Choć muzyka wciąż jest ich pasją, nie planują reaktywować zespołu. – Najważniejsze, że dobrze nam razem – podsumowuje gwiazda.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!
  2. Dramatyczny widok! Gwiazda disco polo z bandażem na głowie!!
  3. Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.