2021-03-23T18:33:00+01:00 To nie jest przypadek! Sławomir w porażającym tempie dorobił się miliona! https://disco-polo.info/uploads/news/o-niczym-innym-sie-nie-mowi-slawomir-w-porazajacym-tempie-dorobil-sie-milionajpg.jpg

To nie jest przypadek! Sławomir w porażającym tempie dorobił się miliona!

Redakcja , 23 Marzec 2021  18:33

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
To nie jest przypadek! Sławomir w porażającym tempie dorobił się miliona!
Źródło zdjęć: Youtube

Sławomir Zapała, to popularny i mega zdolny muzyk, który w spektakularny sposób zdobył uznanie i uwielbienie milionów odbiorców

Reklama

Twórcy disco polo doskonale rozumieją muzyczne potrzeby swoich słuchaczy. W gusta i oczekiwania fanów zdecydowanie trafia też najwybitniejszy w Polsce przedstawiciel nurtu rock polo.

Zobacz również: Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!

Sławomir Zapała, to popularny i mega zdolny muzyk, który w spektakularny sposób zdobył uznanie i uwielbienie milionów odbiorców. Wędrówka po najwyższych muzycznych szczytach gwiazdora, rozpoczęła się na dobre po wydaniu hitu "Miłość w Zakopanem" i trwa do dziś. Każdy kolejny krok Sławomira i jego małżonki, śledzony jest przez wszystkich zwolenników tanecznego brzmienia, splecionego z rockową manierą.

Artysta jest świeżo po wydaniu kolejnej nowości, która w porywającym stylu zdominowała najpopularniejszy muzyczny serwis. Kawałek pt. "Będę z nią", mimo że odbiega od typowej dla Sławomira energii, ma w sobie jednak pokład swoistej wyjątkowości, która w niewytłumaczalny sposób przedziera się przez gąszcz innych produkcji, by stanąć na piedestale internetowej przestrzeni.

Utwór zrealizowany przez Sławomira i Marcina Wyrostka - najpopularniejszego w Polsce akordeonistę, w 3 dni od premiery odnotował na swoim koncie pierwszy milion wyświetleń w YouTube. Oszałamiający wynik nie jest absolutnie dziełem przypadku. Najlepsza muzyka, teledysk naszpikowany gwiazdami i zmysłową Kajrą oraz doskonały wokal piosenkarza, to aspekty, które ten numer skazały na sukces. Kolejne miliony bez wątpienia są kwestią najbliższych dni.

Posłuchajcie koniecznie doskonałej nowości od Sławomira i jego towarzyszy.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: SŁAWOMIR feat. Marcin Wyrostek - BĘDĘ Z NIĄ
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny zaprowadził syna po raz pierwszy do żłobka! Reakcja dziecka zaskoczyła gwiazdora i Jego żonę!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  3. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  4. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  5. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  6. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  7. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  8. Wyjątkowy album znanych gwiazd disco polo trafił właśnie do sprzedaży! Album zawiera ponad 30 utworów!To prawdziwy muzyczny bestseller!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami