Reklama


Reklama

To już pewne! Pudzianowski zostanie ojcem! W sieci pojawiło się zdjęcie pary, na którym widać ciążowy brzuszek!

2020-05-19T07:15:00+02:00 To już pewne! Pudzianowski zostanie ojcem! W sieci pojawiło się zdjęcie pary, na którym widać ciążowy brzuszek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/krystian-pudzianowski-zostanie-ojcem-1589393797.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/krystian.pudzianowski
Reklama


Życie gwiazd

Pierwsze zdjęcie pary, na którym widać ciążowy brzuszek trafiło do sieci.Trzeba przyznać, że przyszły tata promienieje z dumy

Reklama

Nawet największy twardziel mięknie, gdy wie, że już niedługo jego życie zostanie wywrócone do góry nogami. Krystian Pudzianowski zostanie ojcem!

Zobacz również: Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!

Lider i wokalista grupy Pudzian Band, Krystian Pudzianowski z pozoru jest twardzielem, który w oczach ludzi może być postrzegany za człowieka, który ma serce twarde, jak głaz. Ale nie ma nic bardziej mylnego –wokalista muzyki tanecznej może sprawiać takie wrażenie ze względu na to, że trenuje sztuki walki i jest dobrze zbudowany. Jednak prywatnie jest kochającym partnerem swojej wybranki, z którą niedługo będzie miał dziecko.

Fani nie kryli zdziwienia tym bardziej, że to pierwsze zdjęcie pary, na którym widać ciążowy brzuszek. Trzeba przyznać, że przyszły tata promienieje z dumy i nie ma się co dziwić.

Chyba każdy mężczyzna na miejscu Pudziana zachowywałby się tak samo. Jak obstawiacie, to będzie chłopiec czy może jednak dziewczynka?

My oczywiście w imieniu całej redakcji składamy najszczersze gratulacje i życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  2. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  3. Prace wokalistki disco polo zyskują na wartości! Gwiazda porzuci disco polo dla obrazów? Mamy komentarz!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.