Reklama


Reklama

To już pewne! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Znamy termin!

2020-05-16T21:48:00+02:00 To już pewne! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Znamy termin! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/jednej-z-nich-niosa-suknie-z-welonem-1589207467.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/merida_ruda_energy
Reklama


Życie gwiazd

Możemy spokojnie myśleć o sukni i wszystkim, co sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy – mówi wokalistka disco polo

Reklama

Dwie przyjaciółki długo zabiegały o to, by dołączyła do ich składu trzecia koleżanka. – Z Karoliną Żamojtel znam się od szkoły podstawowej. Ale czułam, że Paulina Kręnt, zwana też „Rudą”, będzie do nas świetnie pasować. Potrzebowałam jednak kilku miesięcy, by w to uwierzyła – wyjaśnia Paulina Banaszek, liderka grupy Energy Girls. Wokalistka miała rację. Trio znakomicie się dogaduje zarówno na scenie, jak i prywatnie. Ostatnio dziewczyny miały też co świętować. „Ruda” zgodziła się bowiem zostać żoną swojego chłopaka Norberta.

Zobacz również: Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!

Oświadczyny w rytmie disco

Po moim koncercie zabrał mnie na kolację. Później, gdy siedzieliśmy w samochodzie, dla rozluźnienia atmosfery włączył piosenkę Defis „Czy Ty weźmiesz ze mną ślub?”. Śmialiśmy się, śpiewaliśmy i nagle… on wyciągnął z kieszeni pierścionek, by zadać mi pytanie już na poważnie – opowiada Kręnt.

Oczywiście Paulina przyjęła oświadczyny i od razu zadzwoniła do przyjaciółek, by się z nimi podzielić wiadomością. – Czułyśmy, że tak się to skończy. Przecież są parą od tylu lat, że nie mogło być inaczej – śmieje się Banaszek. Dziewczyny na ślubne przygotowania mają jeszcze dużo czasu i jest szansa, że nawet epidemia koronawirusa im ich nie zakłóci. – Termin ustalony jest dopiero na 2021 rok. Możemy spokojnie myśleć o sukni i wszystkim, co sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy – mówi Kręnt. A przyjaciółki z pewnością zorganizują jej na wesele muzyczną niespodziankę. – Już są jakieś plany, ale na razie zostaną sekretem moim i Karoliny – mówi wokalistka.

Zobacz również: Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!
  2. Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!
  3. Piekielnie ponętna żona Sławomira, pozuje na tle kultowego auta! Kajra wygląda olśniewająco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.