Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-01T18:21:00+01:00 To już koniec! Cesarz muzyki disco polo mówi dość! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/to-juz-koniec-cesarz-muzyki-disco-polo-mowi-dosc-1551390743.jpg
Reklama

To już koniec! Cesarz muzyki disco polo mówi dość!

Redakcja , 01 Marzec 2019  18:21
To już koniec! Cesarz muzyki disco polo mówi dość!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Myślicie, że powinien skupić się na muzyce i dać sobie spokój z polityką?

Reklama

Sławomir Świerzyński znany z formacji Bayer Full i niekonwencjonalnego hitu “Majteczki w kropeczki” postanowił odejść z PSL.

Wokalista nie wyobraża sobie w dalszym ciągu głosować na Lewicę i LGBT. Gwiazda disco polo coraz częściej daje do zrozumienia, że w ostatnim czasie stawia politykę nad muzyką i nagrywaniem nowych utworów dla fanów Bayer Full. Takowych nie brakuje. Mimo, iż w ostatnim czasie skupiał się na negowaniu i podważaniu sukcesów Sławomira, to Świerzyński również nie kryje w swoich wypowiedziach niechęci do gejów.

Zobacz również: Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!

Lider grupy Bayer Full ponownie wzbudził sensację wśród internautów za sprawą jednego z zamieszczonych przez siebie wpisów. Nowe PSL zapomniało że w opozycji niema koalicji. W tym tygodniu podejmę decyzję czy zostaję w PSL. Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców. Zapowiada się ciekawy rok – napisał Sławomir Świerzyński na swoim profilu na Facebooku. Ponadto pojawiła się oficjalna rezygnacja, którą wokalista opublikował na prywatnym Facebooku. Myślicie, że powinien skupić się na muzyce i dać sobie spokój z polityką?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!
  2. Magda Narożna(Piękni i Młodzi) w romantycznym objęciu ukochanego. Uwagę zwraca stanik u królowej disco polo!
  3. Śliczna wokalistka disco polo w luksusowym aucie! Widok zwala z nóg!
  4. Obłędna metamorfoza! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak milion dolarów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej