Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-23T18:15:00+02:00 To co się wydarzyło, przeszło najśmielsze wyobrażenia gwiazdora disco polo. Miły Pan jest zszokowany! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/to-co-sie-wydarzylo-przeszlo-najsmielsze-wyobrazenia-gwiazdora-disco-polo-mily-pan-jest-zszokowany-1597834770.jpg
Reklama

To co się wydarzyło, przeszło najśmielsze wyobrażenia gwiazdora disco polo. Miły Pan jest zszokowany!

Redakcja , 23 Sierpień 2020  18:15
To co się wydarzyło, przeszło najśmielsze wyobrażenia gwiazdora disco polo. Miły Pan jest zszokowany!
Źródło zdjęć: instagram.com/najmilszypan
Reklama

Artysta disco polo nie szczędził emocjonalnych słów w swoim wystąpieniu, zapewniając, że właśnie powstał najlepszy klip

Reklama

Gwiazdy disco polo, nie mają zamiaru spoczywać ani trochę na laurach i ciągle są w twórczej ofensywie. Każda produkcja, zanim ujrzy światło dzienne i dotrze do odbiorników fanów, jest skrupulatnie „pieszczona” i realizowana z największą starannością, dopóki w pełni nie zadowoli ambitnego twórcy.

Zobacz również: Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!

Do kolejnej premiery szykuje się najmilszy twórca muzyki tanecznej, czyli Piotr Kołaczyński. Kryjący się pod pseudonimem Miły Pan artysta, poinformował swoich słuchaczy, o ciężkiej pracy na planie teledysku do piosenki „Hop Hop Maniury”. Najbardziej zdumiewający jest jednak poziom zadowolenia gwiazdora, z wykonanego działania.

Artysta nie szczędził emocjonalnych słów w swoim wystąpieniu, zapewniając, że właśnie powstał najlepszy klip, jaki do tej pory został przez niego opublikowany: „Kochani! To co się wczoraj odbyło, to co zobaczycie za około 23 dni, przechodzi moje wszelkie wyobrażenia[...]. Ten teledysk będzie najlepszym teledyskiem Miłego! [...]. I oczyścić obrażając poprzednich realizatorów teledyski Miłego, ten będzie przepotężnie przepotężny”!

Tymi słowami, ciekawość odbiorców została rozpalona do granic możliwości. Na szczęście na premierę nie będzie trzeba czekać zbyt dług, choć w tym wypadku każdy dzień może budować ogromną niecierpliwość w sercach fanów. Gdy jednak nadejdzie chwila publikacji nowości, wszyscy z rozkoszą sprawdzimy perełkę zaserwowaną przez Miłego i jego ekipę.

Zobaczcie emocjonalne wystąpienie Miłego Pana!

Zobacz również: Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!
  2. Śliczna wokalistka disco polo w luksusowym aucie! Widok zwala z nóg!
  3. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców
  4. Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej