Reklama
Polecamy


Reklama

To co się wydarzyło, przeszło najśmielsze wyobrażenia gwiazdora disco polo. Miły Pan jest zszokowany!

2020-08-23T18:15:00+02:00 To co się wydarzyło, przeszło najśmielsze wyobrażenia gwiazdora disco polo. Miły Pan jest zszokowany! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/to-co-sie-wydarzylo-przeszlo-najsmielsze-wyobrazenia-gwiazdora-disco-polo-mily-pan-jest-zszokowany-1597834770.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan
Reklama


Życie gwiazd

Artysta disco polo nie szczędził emocjonalnych słów w swoim wystąpieniu, zapewniając, że właśnie powstał najlepszy klip

Reklama

Gwiazdy disco polo, nie mają zamiaru spoczywać ani trochę na laurach i ciągle są w twórczej ofensywie. Każda produkcja, zanim ujrzy światło dzienne i dotrze do odbiorników fanów, jest skrupulatnie „pieszczona” i realizowana z największą starannością, dopóki w pełni nie zadowoli ambitnego twórcy.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Do kolejnej premiery szykuje się najmilszy twórca muzyki tanecznej, czyli Piotr Kołaczyński. Kryjący się pod pseudonimem Miły Pan artysta, poinformował swoich słuchaczy, o ciężkiej pracy na planie teledysku do piosenki „Hop Hop Maniury”. Najbardziej zdumiewający jest jednak poziom zadowolenia gwiazdora, z wykonanego działania.

Artysta nie szczędził emocjonalnych słów w swoim wystąpieniu, zapewniając, że właśnie powstał najlepszy klip, jaki do tej pory został przez niego opublikowany: „Kochani! To co się wczoraj odbyło, to co zobaczycie za około 23 dni, przechodzi moje wszelkie wyobrażenia[...]. Ten teledysk będzie najlepszym teledyskiem Miłego! [...]. I oczyścić obrażając poprzednich realizatorów teledyski Miłego, ten będzie przepotężnie przepotężny”!

Tymi słowami, ciekawość odbiorców została rozpalona do granic możliwości. Na szczęście na premierę nie będzie trzeba czekać zbyt dług, choć w tym wypadku każdy dzień może budować ogromną niecierpliwość w sercach fanów. Gdy jednak nadejdzie chwila publikacji nowości, wszyscy z rozkoszą sprawdzimy perełkę zaserwowaną przez Miłego i jego ekipę.

Zobaczcie emocjonalne wystąpienie Miłego Pana!

Zobacz również: Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!
  2. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.