2020-04-10T13:00:00+02:00 To było do przewidzenia?! Popularny wokalista disco polo wraca do korzeni! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/patryk-pegza-ciezko-pracuje-1586372622.jpg

To było do przewidzenia?! Popularny wokalista disco polo wraca do korzeni!

Redakcja , 10 Kwiecień 2020  13:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
To było do przewidzenia?! Popularny wokalista disco polo wraca do korzeni!
Źródło zdjęć: facebook.com/lAfterParty

Wokalista disco polo nie należy do tej grupy wykonawców, którzy z całych sił starają się zrobić coś na siłę

Reklama

W czasach kwarantanny nie każdy dał się załamaniu. Wokalista formacji After Party jest doskonałym przykładem na to, że jeśli się chce, to w domu też można spędzić miło czas i przy okazji popracować nad nowościami, za które z pewnością będą artyście wdzięczni jego fani.

Zobacz również: Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!

Zespół After Party jest jednym z topowych zespołów w branży disco polo. Trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę muzyczną bez chociażby jednego kawałka od zespołu, którego liderem i wokalistą jest właśnie Patryk Pegza. Do tych najlepszych piosenek After Party bez wątpienia należy „Ona lubi pomarańcze” , „Nie daj życiu się” , „Bo w końcu musi być dobrze” czy też „Wakacyjne love”.

W twórczości Pegzy za każdym razem można dostrzec ukryte głębsze przesłanie. Zdecydowanie artysta nie należy do tej grupy wykonawców, którzy z całych sił starają się zrobić coś na siłę. Patryk Pegza zawsze wkłada całe serce w to, co tworzy dla ludzi, bo zdaje sobie sprawę z tego, jak wielu ma fanów i ilu z nich na co dzień utożsamia się z przesłaniem zawartym w utworach od After Party.

Ostatnio Patryk opublikował na swoim prywatnym koncie zdjęcie, na którym jest bardzo skupiony. Podzielił się radosną informacją, iż pracuje nad nowością:

- Twórczy wieczór. Wracam do korzeni. Może już niedługo okaże się, że Patryk Pegza stworzy nowy kawałek, który będzie nawiązywał do pierwszej piosenki After Party.

Co o tym myślicie?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  2. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  3. Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!
  4. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  5. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  6. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  7. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  8. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami