2021-07-27T19:29:00+02:00 Tłumy na koncercie Sławomira! Gwiazdor rock polo zagrał w wyjątkowym miejscu! Publiczność zachwycona! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-slawomira-gwiazdor-rock-polo-zagral-w-wyjatkowym-miejscu-publicznosc-zachwyconajpg.jpg

Tłumy na koncercie Sławomira! Gwiazdor rock polo zagrał w wyjątkowym miejscu! Publiczność zachwycona!

Redakcja , 27 Lipiec 2021  19:29

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie Sławomira! Gwiazdor rock polo zagrał w wyjątkowym miejscu! Publiczność zachwycona!
Źródło zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/
Reklama

Uśmiechy na twarzach wielbicieli gwiazdora rock polo mówią same za siebie. To był niezapomniany koncert Sławomira!

Reklama

Sławomir koncertował w miejscowości, w której spędził swoje dzieciństwo!

Zobacz również: Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!

Sławomir jest wokalistą, którego pokochała cała Polska. W każdym zakątku kraju hity artysty nuci dosłownie każdy. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że koncerty gwiazdora rock-polo przyciągają tłumy fanów spragnionych dobrej zabawy!

Reklama

TŁUMY NA KONCERCIE GWIAZDORA ROCK POLO! SŁAWOMIR SKRADŁ CAŁE SHOW

Sławomir to popularny artysta Rock-Polo, który do serc fanów trafił takimi hitami jak: “Miłość w Zakopanem”, “Weselny pyton”, czy “Ty mała znów zarosłaś”. Wokalista wszedł w posiadanie tajemnego eliksiru, który sprawia, że każdy kawałek, który wrzuci do sieci błyskawicznie osiąga wielomilionowe wyświetlenia na YouTube!

Popularność Sławomira ani na chwilę nie gaśnie! Uwielbiany gwiazdor rock-polo może pochwalić się ogromną rzeszą wiernych fanów, którzy wprost szaleją na jego punkcie! Artysta udostępnił w sieci zdjęcia z jednego ze swoich ostatnich koncertów, na których widać tłumnie zgromadzoną publiczność! Uśmiechy na twarzach wielbicieli gwiazdora mówią same za siebie. To był niezapomniany koncert!

Sławomir koncertuje w całej Polsce, jednak są takie miasta, które zajmują w jego sercu szczególne miejsce. Bez wątpienia jednym z nich jest miejscowość Jawornik Polski, w którym gwiazdor spędził dzieciństwo! Miło po latach odwiedzić rodzinne strony. Zwłaszcza jeśli ma się świadomość, że jest się tam uwielbianym!

Reklama

TEN KONCERT SŁAWOMIRA FANI ZAPAMIETAJĄ NA BARDZO DŁUGO

Sławomir jak przystało na profesjonalnego artystę dał mocno energetyczny koncert, który w pamięci fanów zostanie na długie lata. W trakcie występu scena pod artystą prawie zapłonęła! To niezwykła osobowość sceniczna!

Mieszkańcy Jawornika Polskiego mają powody do dumy! Ich krajan zaszedł naprawdę daleko!

Zobacz również: Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: SŁAWOMIR - BOLI D*PA
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!
  2. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  4. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  5. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  6. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami