2021-08-23T15:45:00+02:00 Tłumy na koncercie popularnego girlsbandu – Szpilki! Artystki disco polo zdeklasują konkurencję?! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-popularnego-girlsbandu---szpilki-artystki-disco-polo-zdeklasuja-konkurencjejpg.jpg

Tłumy na koncercie popularnego girlsbandu – Szpilki! Artystki disco polo zdeklasują konkurencję?!

Redakcja , 23 Sierpień 2021  15:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie popularnego girlsbandu – Szpilki! Artystki disco polo zdeklasują konkurencję?!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolszpilki_official/
Reklama

Widok trzech pięknych kobiet na scenie gwarantuje prawdziwe show! Popularne wokalistki disco polo przyciągnęły na swój koncert tłumy fanów

Reklama

Licznie zgromadzona publiczność żywiołowo reagowała na przeboje dziewczyn. W końcu koncert Szpilek to prawdziwe show, które zostaje w pamięci na długo.

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo pokazał coś niesamowitego! Fani nie mają wątpliwości - to prawdziwa muzyczna petarda!

Jeden z najmłodszych stażem girlsbandów w disco polo małymi krokami zdobywa coraz większą sympatię fanów. Widok trzech pięknych kobiet na scenie potrafi rozchmurzyć nawet największego ponuraka!

Szpilki to popularny zespół disco polo, który tworzą trzy piękne dziewczyny. Artystki zadebiutowały w branży kawałkiem “Zaczaruję”, który na YouTube zanotował już ponad 4 miliony wyświetleń! To nieprawdopodobny sukces!

Reklama

Szpilki z dnia na dzień zyskują coraz większą sympatię fanów disco polo. Wokalistki ciężko pracują nad nowymi niespodziankami dla swoich wielbicieli. W jednym z wywiadów gwiazdy zdradziły, że na w swoim repertuarze mają już 7 autorskich kawałków! Dziewczyny idą jak burza! Sympatycy Szpilek doceniają nie tylko ich przebojowe kawałki, czy talent muzyczny, ale także i ogromną urodę. Widok trzech piękności na jednej scenie może przyprawić fanów o szybsze bicie serca!

Gwiazdy disco polo wrzuciły do sieci zdjęcie ze swojego koncertu, który odbył się w miejscowości Zalew Ostrowy. Szpilki w gustownych strojach odsłaniających ich zgrabne nogi wyglądają jak milion dolarów!

Reklama

Miłośnicy disco polo z pewnością zwrócili uwagę na tłumy fanów widoczne na zdjęciu. Licznie zgromadzona publiczność żywiołowo reagowała na przeboje dziewczyn. W końcu koncert Szpilek to prawdziwe show, które zostaje w pamięci na długo.

Zobacz również: Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Szpilki - Zaczniemy od buzi
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!
  2. Angelika Żmiejewska - Ex Top Girls z dyplomem w kieszeni! Gwiazda disco polo zaczyna nowy etap w swoim życiu?!
  3. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! To kobiecy ideał piękna?!
  4. Wielki rozłam w disco polo! Popularne wokalistki Top Girls odeszły z zespołu! Grupa w nowym składzie zachwyca premierą pt. 'Było minęło'!
  5. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  6. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami