2020-12-07T12:10:00+01:00 Ten utwór stanie się hymnem tegorocznych Świąt?! Wiele na to wskazuje! https://disco-polo.info/uploads/news/14b35d6b87cadec0aeee65caf40454be.jpg

Ten utwór stanie się hymnem tegorocznych Świąt?! Wiele na to wskazuje!

Redakcja , 07 Grudzień 2020  12:10
Ten utwór stanie się hymnem tegorocznych Świąt?! Wiele na to wskazuje!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Świąteczny klimat to coś, co Artystom disco polo udziela się w ostatnim czasie bardzo często. Dzięki tej współpracy powstało niesamowite dzieło!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Taki duet w świecie disco polo często się nie zdarza! Ten utwór ma szansę stać się discopolowym hymnem tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia! Niebanalna i nieszablonowa produkcja wzbudziła ogromne poruszenie!

Zobacz również: Dawid Narożny będzie miał przeszczep? Wpis gwiazdora disco polo wywołał poruszenie w sieci!

Święta to magiczny czas, w którym najważniejsi są bliscy, życzenia i przyjemna atmosfera. Choinka, śnieg, kolędy, pastorałki - to nieodłączne elementy klimatu, który jednoznacznie kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia. Formacja disco polo postanowiła zrealizować duet, którego fani z pewnością się nie spodziewali.

Grupa Menelaos to młoda i ambitna ekipa, która do realizacji wszelakich zadań podchodzi z ogromną starannością. Dzięki talentowi tych młodych Artystów mamy możliwość odsłuchu takich numerów jak "Mała", "Przekozacka", "Diamenty" czy "Perfumy". Z racji zbliżającego się świątecznego okresu, formacja postanowiła zrealizować dedykowany utwór, który wleje ogromn radości w wasze serca. Tytuł nowości to "Piosenka świąteczna". Choć sama nazwa singla brzmi prosto, to niech Was to nie zmyli. Utwór to bardzo ciekawa, pouczająca i mądra propozycja, która budzi wiele pozytywnych emocji.

Co ciekawe, grupa Menelaos postanowiła zaprosić do współpracy Louis'a Okari'ego, którego znać możecie jako "Lobinowskiego" lub "Kennego z Kenii". Ten sympatyczny młodzieniec to utalentowany Artysta, który swoją obecnością uświetnił utwór zespołu Menelaos. 

Jak fani odnieśli się do takiej produkcji? Sprawdźmy komentarze!

Świetny świąteczny numer

Super wykonanie :) łapka w górę !

Super piosenka pozdrawiam.

W pełni zgadzamy się z komentarzami - ten utwór to prawdziwe cudo, które magicznie przybliża nas do świątecznego klimatu. Posłuchajcie i oceńcie go sami.

Zobacz również: Flirciarska i cukierkowa nowość pt. 'Szarlotka' od Moniki Chwajoł podbije rynek disco polo? Takiego teledysku jeszcze nie było! Fani są zszokowani!

Reklama

Menelaos & Kenny - Piosenka Świąteczna

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Menelaos & Kenny - Piosenka Świąteczna
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Paula Karpowicz TOPKY zdradziła plany zawodowe! Gwiazda wygadała się w sprawie nowego projektu!
  2. Nowa muzyczna droga popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk rozpoczęła właśnie nowy projekt! Fani pod wrażeniem!
  3. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!
  4. Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!
  5. Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!
  6. Znany producent odświeżył wielki przebój popularnej grupy disco polo After Party! Internauci zachwyceni komentują NOWOŚĆ!
  7. Marcin Miller Boys i Letni z nowym hitem! Gwiazdor disco polo opublikował premierowe dzieło pt. "Dzień dla nas to za mało"!
  8. Magdalena Naroża Piękni i Młodzi zachwyca odsłoniętym ciałem! Lawina komentarzy w sieci! Internauci zachwyceni Jej figurą!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami