2021-06-11T16:00:00+02:00 Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-playboys-zaszokowal-fanow-niezwykla-premiera-uwielbianych-gwiazdorow-disco-polopng.png

Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija sieć!

Redakcja , 11 Czerwiec 2021  16:00
Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija sieć!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W klipie podziwiać można regionalny zespół “Guzowianki”, który swoją obecnością na planie, niezwykle wzbogacił jego walory wizualne

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że najnowszy kawałek grupy Playboys stanie się kolejnym wielkim hitem w karierze chłopaków!

Zobacz również: Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

POCZĄTEK WIELKIEJ KARIERY?!

Kuba Urbański uwielbia zaskakiwać swoich fanów! Gwiazdor disco polo przygotował swoim sympatykom niezwykły prezent! Tego nikt się nie spodziewał!

Twórca wielkich hitów disco polo “Lejde”, “Tylko Ty”, “Ja w to nie wierzę” jest w niezwykle dobrej formie! Artysta disco polo zaprezentował w sieci swój premierowy kawałek! Fani przecierają oczy ze zdumienia! Playboys zmienił niedawno swoje dotychczasowe brzmienie! To może być początek jego nowej artystycznej drogi!

Reklama

GRUPA DISCO POLO PLAYBOYS ZASKOCZYŁA NOWĄ PRODUKCJĄ

W sieci pojawił się właśnie najnowszy teledysk uwielbianej formacji Playboys, który powstał do utworu “Pokochaj mnie”! Wokalista disco polo od pewnego czasu zaskakuje swoich wielbicieli zupełnie nowym stylem! To już nie jest klimat, który fani znają z piosenek “Lejde”, czy “Dotykać, całować”.  Jego najnowsze kawałki utrzymane są bowiem w modnym ostatnio gatunku folk disco! Okazuje się jednak, że Kuba w takim klimacie czuje się jak ryba w wodzie!

Teledysk “Pokochaj mnie” jest jednym z najdłużej nagrywanych klipów disco polo! Pierwsze zdjęcia do niego Kuba rozpoczął już w ubiegłym roku! Niestety dalsze prace z powodu pandemii musiały zostać szybko wstrzymane! Na szczęście znane powiedzenie mówi, że co się odwlecze, to nie uciecze!

Zdjęcia do teledysku powstawały w okolicach Mińska Mazowieckiego. Uważniejsi fani z pewnością pamiętają to miejsce. Kuba kręcił już tutaj kiedyś klip do piosenki “Ja w to nie wierzę”. Wokalista zdradził, że nowa piosenka jest jego kontynuacją.

Kuba jest prawdziwym lokalnym patriotą!  W klipie podziwiać można regionalny zespół “Guzowianki”, który swoją obecnością na planie, niezwykle wzbogacił jego walory wizualne.

GORĄCA PREMIERA GRUPY DISCO POLO ZACHWYCIŁA FANÓW

Okazuje się, że Playboys swoim premierowym kawałkiem, przypadł do gustu fanom. W sieci pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy na temat najnowszej produkcji gwiazdora disco polo!

Reklama

“Jak zawsze zacny utwór. Na marce Playboys można zawsze polegać. Brawo, oby tak dalej”.

“Bardzo mi się podoba ta piosenka, ogromne gratulacje dla całej ekipy!”.

“Czekałem i się nie zawiodłem. Z uśmiechem oglądałem i słuchałem. Jak dla mnie rewelacja”.

Wszystko na to wskazuje, że najnowszy kawałek grupy Playboys stanie się kolejnym wielkim hitem w karierze chłopaków! Dzięki temu o zespole znowu będzie głośno! 

Zobacz również: Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pokochaj Mnie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromna suma na koncie grupy Daj to Głośniej! Artyści disco polo zapowiadają kolejny projekt!
  2. Gorące zdjęcie córki lidera Bayer Full! Cóż za figura! Gwiazda spędza czas na urlopie!
  3. Niezwykła premiera disco polo! Popularni artyści stworzyli hit, który będzie nuciła cała Polska!
  4. Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!
  5. Nowa wokalistka odważnym krokiem wkroczyła na scenę disco polo! Jej premiera podbija serca fanów!
  6. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami