Reklama


BEATHRIS - JAK KOCHA TO WRÓCI

Adam Begier , 24 Wrzesień 2022  12:56
BEATHRIS - JAK KOCHA TO WRÓCI
Reklama

Oglądaj teledysk BEATHRIS - JAK KOCHA TO WRÓCI

BEATHRIS - JAK KOCHA TO WRÓCI
Dotknij obrazek, aby odtworzyć

Tekst Piosenki - BEATHRIS - JAK KOCHA TO WRÓCI - MP3

BEATHRIS - JAK KOCHA TO WRÓCI https://disco-polo.info/uploads/teledyski/beathris---jak-kocha-to-wroci.jpg Zapraszamy do oglądania teledysku: BEATHRIS - JAK KOCHA TO WRÓCI - Mp3 - Tekst piosenki 2022-09-24T12:56:32+02:00 278 https://www.youtube.com/watch?v=OvKQQJcBMfk https://www.youtube.com/watch?v=OvKQQJcBMfk

Reklama

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Przeczytaj również:
  1. Kriso z wyjątkową premierą! Zdolny wokalista disco polo nagrał wakacyjny hit, którym zdeklasuje konkurencje?!
  2. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  3. Nowość zespołu Shock podbija sieć! Utwór 'Wiruje świat' stanie się nowym hitem disco polo?!
  4. Przełom w branży disco polo?! Mig, DiscoBoys i Spontan deklasują konkurencje! Właśnie trafili na szczyt popularności!
  5. Znane wokalistki kuszą bez opamiętania! Top Girls pokazały się w nowych fantastycznych strojach scenicznych! Co WY na to?!
  6. Gwiazdor disco polo wygląda identycznie jak Elvis Presley? Zaskakujący materiał w sieci! Nowość 'Ciebie chcę' podbija już internet!
  7. Legendarny gwiazdor disco polo wyraża jedność z Ukrainą?! Marcin Miller Boys umieścił w sieci przepiękny cover do utworu znanego ukraińskiego wykonawcy
  8. Paula Karpowicz Topky zdecydowała się poprawić swoją urodę! Gwiazda zmaga się teraz z bólem, który utrudnia jej życie!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA