Reklama
Polecamy


Reklama

Tego Sylwestra Sławomir i Kajra nigdy nie zapomną! Popłynęły łzy!

2019-12-19T13:17:00+01:00 Tego Sylwestra Sławomir i Kajra nigdy nie zapomną! Popłynęły łzy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/tego-sylwestra-slawomir-i-kajra-nigdy-nie-zapomna-poplynely-lzy-1576751144.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: fot. Polsat
Reklama


Ogólna

- wylądowaliśmy w błocie - przyznał Sławomir! Magdalena płakała - tylko nie jestem pewien czy ze szczęścia, dodał

Reklama

Sławomir i Kajra w ostatnich latach każdą sylwestrową noc spędzają na scenie. Rok temu zaśpiewali podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Tym razem Nowy Rok również powitają z Polsatem na Stadionie Śląskim, bo żadna dobra impreza nie może się odbyć bez kultowego już hitu „Miłość w Zakopanem”.

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!Sławomir i Kajra wspólnie spędzili już niejednego Sylwestra, ale jeden pozostanie w ich pamięci na zawsze. Co takiego wydarzyło się tej nocy?

- Zanim Sylwestry były tak pracowite, to udało mi się na jednym z nich oświadczyć Magdalenie. Zaręczyny miały się odbyć w bajecznych górskich krajobrazach, przy prószącym śniegu a wylądowaliśmy w błocie, ponieważ była odwilż. Do tego nic się z mojego romantycznego planu nie udało, oprócz pierścionka. Magdalena płakała - tylko nie jestem pewien czy ze szczęścia.

Z zaręczyn wyszły „zaryczyny”. Ale dostałem w owym dniu prawdziwą szablę od przyjaciela, do obrony mojej przyszłej żony. Mam ją, małżeństwo nadal istnieje, więc nie warunki pogodowe są najważniejsze ale miłość – opowiada Sławomir.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów nie zabraknie takich hitów jak „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej, „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari. Na scenie swoje pojawi się także DJ Bobo i jego „Chihuahua”, Layzee Fka Mr President i „Coco Jumbo”, Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka” oraz Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 31 grudnia w Polsacie! Start o godzinie 20.

Zobacz również: Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!
  2. Przy tym utworze nogi same rwą się do tańca! Niesamowita premiera Mig już w sieci!
  3. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.