Reklama
Polecamy


Reklama

Tego Katowice jeszcze nie grały!

2016-05-16T21:04:44+02:00 Tego Katowice jeszcze nie grały! https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/05/slaski-festival-disco-polo-2.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Śląski Festiwal Disco Polo to nowa ekscytująca propozycja na muzycznym rynku Aglomeracji Śląskiej. Największe wydarzenie gatunku disco polo w regionie. Już 15 lipca 2016 roku, w Dolinie Trzech Stawów, odbędzie się pierwsza edycja muzycznego show. ...

Reklama

Śląski Festiwal Disco Polo to nowa ekscytująca propozycja na muzycznym rynku Aglomeracji Śląskiej. Największe wydarzenie gatunku disco polo w regionie. Już 15 lipca 2016 roku, w Dolinie Trzech Stawów, odbędzie się pierwsza edycja muzycznego show. To tutaj powstanie ogromna scena, a na niej wystąpią najpopularniejsze gwiazdy muzyki disco polo i dance, zabierając swoich fanów w kolorową podróż po beztroskich rytmach gatunku. To tutaj publiczność rozgrzeją największe przeboje ostatnich lat.

 

Ogromna scena na której wystąpią największe i najpopularniejsze gwiazdy disco polo: Piękni i Młodzi, MIG, Long & Junior, After Party, Łobuzy, Exaited, Extazy, Camasutra, Exelent, MEJK, Gesek, Etna, DJ Sequence. Szczęśliwa muzyczna 13tka rozgrzeje Śląsk, zabierając publiczność w kolorową muzyczną podróż. „Wymarzona” impreza dla wszystkich szukających muzycznych wrażeń, dosłownie „Miód Malina” miłośników disco polo, „Jedno słowo” – Zabawa, to propozycja organizatorów na lato 2016!

 

Śląski Festiwal Disco Polo to taniec, radość i muzyka w najprzyjemniejszym wydaniu. Dla wszystkich, dla młodszych i starszych pokoleń, dla fanów i tych z dystansem, bo przecież Disco Polo to muzyka, którą każdy zna! Miasto usłyszy największe discopolowe hity a tłumy zamienią Dolinę Trzech Stawów w najgorętszy parkiet w regionie!

 

To nie wszystko, Śląski Festiwal Disco Polo to duże miasteczko festiwalowe z mnóstwem atrakcji. 15 lipca 2016 roku, Katowice – Dolina Trzech Stawów Bilety na Śląski Festiwal Disco Polo już w sprzedaży na www.slaskiedisco.pl oraz w sieci Ticketpro (salony Empik).

 

Patronat medialnym nad tym wydarzeniem objął portal disco-polo.info

 

slaski festival disco polo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.