Reklama
Polecamy


Reklama

Takiego teledysku w Polsce jeszcze nie było! To prawdziwe arcydzieło!

2020-08-25T10:00:00+02:00 Takiego teledysku w Polsce jeszcze nie było! To prawdziwe arcydzieło! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/takiego-teledysku-w-polsce-jeszcze-nie-bylo-to-prawdziwe-arcydzielo-1598099331.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Klip robi wrażenie. Jak wypada sam utwór? Sprawdźmy!

Reklama

W ostatnim czasie teza "Śpiewać każdy może" znajduje swoje potwierdzenie. Szczególnie w świecie disco polo - chcemy udowodnić to i tym razem!

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Świat disco polo jest bardzo szeroki - w sieci pojawiają się klipy i utwory, które przygotowywane są przez m.in. YouTuberów. Za przykład podać można np. Lorda Kruszwila, który pod pseudonimem Disco Marek udostępnia swoje utwory. Nie tylko on jest przedstawicielem YouTube'a, który postanowił wkraść się w łaski fanów muzyki tanecznej.

Jednym z Twórców nagrywających na YouTube jest Wojtek Kaczmarczyk, który prowadzi kanał Do Roboty. Na swoim koncie ma ponad 215 tysięcy subskrybentów. Publikuje w internecie filmy, na których wciela się w reprezentanta danego zawodu, co podoba się publiczności. Świadczą o tym statystyki dot. jego filmów.

Wojtek jest także Twórcą, który postanowił zmierzyć się z disco polo. W dobrym znaczeniu tych słów rzecz jasna. Fani muzyki tanecznej znać go mogą pod pseudonimem Wojtek HIT. Szalony YouTuber postanowił opublikować na YouTube nowość, którą zatytułował "Szejker". To z pewnością rewolucyjna produkcja. Dlaczego?

Utwór skomponowało znane studio muzyczne CrackHouse, które współpracuje z gwiazdami spoza branży. Mamy tutaj na myśli Olę Ciupę, Peję czy Kubańczyka. Teledysk do utworu przygotowany został w technice, której próżno w Polsce szukać - jest ona rewolucyjna i powoduje, że obrazek jest bardzo interesujący. O uznaniu w świecie disco może świadczyć fakt, że na przedpremierowej produkcji klipu formacja Łobuzy była pod wielkim wrażeniem dzieła Wojtka Kaczmarczyka. Smaczku całemu przedsięwzięciu dodaje także fakt, że w klipie wystąpiła znana z programu Love Island Marietta Fiedor, przyjaciółka Wojtka.

Sprawdźcie wspomnianą nowość od Wojtka Kaczmarczyka - podoba Wam się? Czekamy na Wasze komentarze!

Zobacz również: Artysta disco polo w wielkim świecie! Gwiazdor wyjechał do Francji, z której wita się z fanami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  2. Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!
  3. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.