2023-07-17T12:22:00+02:00 "Tak jak Ty" - Nowa produkcja Klaudii Zielińskiej przedpremierowo na disco-polo.info! "Tak jak Ty" - nowa produkcja Klaudii Zielińskiej! Przedpremiera utworu, który podbija serca fanów disco polo. Energiczny i pełen pozytywnej atmosfery. Sp https://disco-polo.info/uploads/news/taka-jak-ty---nowa-produkcja-klaudii-zielinskiej-przedpremierowo-na-disco-poloinfojpg.jpg

"Tak jak Ty" - Nowa produkcja Klaudii Zielińskiej przedpremierowo na disco-polo.info!

Autor: Adam Begier , 17 Lipiec 2023  12:22
Źródło zdjęć: materiał prasowy

"Tak jak Ty" - nowa produkcja Klaudii Zielińskiej! Przedpremiera utworu, który podbija serca fanów disco polo. Energiczny i pełen pozytywnej atmosfery. SpReklama

Klaudia Zielińska, jedna z najbardziej uroczych i utalentowanych wokalistek disco polo, nie zwalnia tempa. Po ogromnym sukcesie swojej ostatniej premiery, pt. "Silniejsza", która zgromadziła ponad 7,7 miliona odtworzeń na platformie YouTube, artystka szykuje kolejną niesamowitą produkcję. Już 21 lipca będziemy mieli okazję usłyszeć nowy utwór pt. "Tak jak Ty".

Klaudia Zielińska to młoda artystka, której głos i talent zdobyły serca wielu fanów muzyki disco polo. Jej wyjątkowy styl i charyzma sprawiają, że każde jej dzieło staje się prawdziwym hitem. Po wydaniu piosenki "Silniejsza", która w szybkim tempie podbiła serca słuchaczy, Klaudia postanowiła nie zwalniać tempa i zaskoczyć fanów nowym utworem.

Przedpremiera "Tak jak Ty" dostępna będzie już teraz na naszym serwisie disco-polo.info. Wkrótce piosenka będzie miała swoją oficjalną premierę na platformach muzycznych, ale dziś mamy przyjemność podzielić się tym utworem z naszą społecznością.

Po usłyszeniu przedpremiery "Tak jak Ty", możemy stwierdzić, że Klaudia Zielińska ponownie pokazała swoje niezwykłe umiejętności wokalne. Utwór jest energetyczny, pełen pozytywnej atmosfery i doskonale oddaje styl artystki. Melodia wpada w ucho od pierwszych dźwięków, a tekst porusza ważne tematy relacji międzyludzkich. Bez wątpienia, "Tak jak Ty" będzie kolejnym wielkim hitem Klaudii Zielińskiej.

Fanów Klaudii Zielińskiej z pewnością ucieszy fakt, że już teraz mogą posłuchać przedpremierowo tego wyjątkowego utworu na naszym portalu disco-polo.info. Oczekiwania wokół tej produkcji są ogromne, a pierwsze reakcje na fragment piosenki na TikToku są bardzo obiecujące.

Nie przegapcie przedpremierowego odsłuchu "Tak jak Ty" na naszym serwisie disco-polo.info i dołączcie do setek tysięcy fanów, którzy nie mogą się już doczekać oficjalnej premiery tego utworu. Klaudia Zielińska to artystka, która nieustannie udowadnia, że muzyka disco polo ma w sobie ogromny potencjał i może zdobywać serca słuchaczy na całym świecie.

Reklama

Klaudia Zielińska - Silniejsza

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Premiera: Soleo z nowością 'Ap ap' - Świeży powiew w świecie Disco Polo
  2. Teresa Werner wszystkich zaskoczyła! Zobacz jej zjawiskowe nogi i odważny dekolt
  3. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  4. Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?
  5. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  6. Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band
  7. Impreza roku?! Festiwal Disco Ostróda 2024 pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Co będzie się działo?!
  8. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych prezentuje album - kolekcjonerskie wydanie pełne hitów

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie